Encore (for Windows) v.5.x

1 336,22 
cena netto: 1 086,36 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)ENCORE

Najlepszy Edytor Nutowy na rynku!

Firma Passport Music Software, LLC jest liderem na rynku jeśli chodzi o łatwe w obsłudze oprogramowanie do komponowania muzyki. ENCORE jest najczęściej wybieranym przez muzyków programem do komponowania muzyki i edytowania nut na świecie. Encore stał się standardem w profesjonalnym zapisie muzycznym. Aplikacja posiada ogromne możliwości transkrypcji i edycji dźwięków, co pozwala muzykom o różnym stopniu zaawansowania przenieść swoje pomysły na zapis nutowy. Program jest szybki, łatwy w użyciu oraz bardzo dokładny i umożliwi Ci stworzenie pięknych wydruków twoich zapisów muzycznych za pomocą 64 oddzielnych taktów. Nieważne czy chcesz skomponować ścieżkę dźwiękową do filmu, aranżacje dla orkiestry albo chóru, czy też uczysz muzyki – Encore jest najlepszy.

Nieważne czy wprowadzasz nuty bezpośrednio do programu czy dokonujesz transkrypcji plików MIDI, zawsze otrzymasz dokładny i pięknie wydrukowany zapis nutowy. Potężne narzędzie edycji pozwala Ci wyodrębniać dowolne części zapisu, przypisywać je dla różnych instrumentów i odtwarzać muzykę tak jak to sobie wcześniej wyobraziłeś. Encore wyświetla i odtwarza dynamiczne znaki bitu powtórzenia, wielokrotne zakończenia, znaki użycia pedałów i wiele innych.

Zapisy nutowe w programie można łatwo edytować i poprawiać przy pomocy prostych ruchów myszką. Różnorodne palety na ekranie, pozwalają momentalnie dodać dziesiątki znaków i symboli. W prosty sposób można również dołączyć tekst piosenki. Aplikacja dzięki swoim nieograniczonym możliwościom pozwala w niesamowity sposób przenieść zapis nutowy na papier, np. można natychmiastowo przypisać zapisaną muzykę na tabulaturę gitarową, a program uwzględni prawidłowe chwyty i diagram gitarowych progów.

Gdy odłożysz ołówek i papier i zaczniesz komponować muzykę w Encore, wejdziesz na wyższy poziom profesjonalizmu i efektywności. Encore stał się wiodącym programem do komponowania na rynku światowym, gdyż pozwala stworzyć praktycznie wszystko – od prostych utworów do wielkich symfonii, a to wszystko przy pełnej kontroli nad komponowanym projektem i oszczędności czasu.

 

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii