ABBYY FineReader Corporate (ESD) 1 roczna licencja

809,00 
cena netto: 657,72 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Program ABBYY FineReader PDF to uniwersalne narzędzie do obsługi plików PDF, które daje osobom pracującym z informacjami możliwość efektywnego zarządzania dokumentami w cyfrowym miejscu pracy. Dzięki technologii OCR firmy ABBYY opartej na sztucznej inteligencji, FineReader PDF ułatwia digitalizację, wyszukiwanie, edycję, ochronę, udostępnianie i współpracę przy wszystkich rodzajach dokumentów we współczesnym środowisku pracy.

Optymalizacja obsługi dokumentów

Wszystkie rodzaje dokumentów można edytować w jednym przepływie pracy, dostępne funkcjonalności:

  • Digitalizacja,
  • Wyszukiwanie,
  • Edycja,
  • Ochrona,
  • Udostępnianie,
  • Współpraca,
  • Porównywanie.

Maksymalne wykorzystanie plików PDF

Program umożliwia cyfrową edycję oraz skanowanie plików PDF z niespotykaną łatwością, między innymi poprzez możliwość poprawiania całych zdać czy akapitów, a także edycję układu dokumentu.

Digitalizacja przepływu dokumentów

W cyfrowym miejscu pracy można integrować dokumenty papierowe dzięki technologi OCR opartej na sztucznej inteligencji.

Kluczowe funkcje FineReader PDF

ABBYY FineReader PDF oferuje wszechstronny zestaw narzędzi, który upraszcza pracę z dokumentami w różnych formatach — utworzonymi w formie cyfrowej lub skonwertowanymi z wersji papierowej.

Edycja i organizacja plików PDF

Pracuj z dowolnym dokumentem, utworzonym w formie cyfrowej lub skonwertowanymi z wersji papierowej, w ten sam efektywny sposób. Uzyskaj dostęp i edytuj teksty, tabele i cały układ pliku PDF bez dodatkowych etapów konwersji.

Ochrona i podpisywanie plików PDF

Ogranicz zagrożenia dla bezpieczeństwa podczas udostępniania i przechowywania plików PDF. Używaj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj wrażliwe informacje, usuwaj ukryte dane i zarządzaj dostępem do plików PDF.

Porównywanie dokumentów w różnych formatach

(wyłącznie FineReader PDF Corporate)

Szybko i niezawodnie identyfikuj różnice między dwiema wersjami dokumentu, nawet jeżeli jeden z nich lub oba to skany bez możliwości przeszukiwania. Eksportuj zmiany do łatwego przeglądania w formie pliku PDF z komentarzami lub pliku Word ze śledzeniem zmian w celu udostępniania i współpracy z innymi.

Automatyzacja procesów digitalizacji i konwersji

(wyłącznie FineReader PDF Corporate)

Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji, aby usprawnić powtarzalne zadania konwersji OCR i konwertować wiele dokumentów na pliki PDF i PDF/A z możliwością przeszukiwania lub na edytowalne formaty, takie jak Microsoft Word, Excel i inne.

Współpraca i zatwierdzanie plików PDF

Dziel się pomysłami, zbieraj informacje zwrotne od zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Korzystaj z narzędzi do omawiania i podejmowania decyzji bezpośrednio w pliku PDF poprzez zaznaczanie, komentowanie i rysowanie w dokumencie.

Tworzenie i konwertowanie plików PDF

Konwertuj dowolny format lub dokument papierowy na plik PDF z możliwością przeszukiwania (zgodny ze specyfikacjami ISO) lub konwertuj pliki PDF do programu Microsoft® Word i Excel® w celu zaawansowanej edycji.

Digitalizacja dokumentów papierowych i skanów za pomocą technologii OCR

Digitalizuj dokumenty papierowe i umożliwiaj przeszukiwanie skanów w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego wyszukiwania lub natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Wykorzystaj wiodącą na rynku technologię OCR firmy ABBYY opartą na sztucznej inteligencji w cyfrowym miejscu pracy.

Tworzenie interaktywnych formularzy PDF

Twórz własne formularze PDF z polami do wypełnienia, rozwijanymi listami, pytaniami wielokrotnego wyboru, przyciskami akcji i nie tylko, aby skutecznie zbierać informacje lub tworzyć standardowe szablony dokumentów.

Łatwa i intuicyjna praca z uniwersalnym narzędziem do obsługi plików PDF

Ciesz się prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika i wysokiej jakości wynikami. Zwiększ efektywność codziennej pracy, zmniejszając liczbę używanych aplikacji i unikając powielania pracy. Wykorzystaj funkcje FineReader PDF zintegrowane z aplikacjami Microsoft Office

Program jest przeznaczony dla urządzeń z systemem Windows.

Licencja obejmuje 1 rok.

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również