Modelowanie 3D

Profesjonalne programy do modelowania 3D

Oferta naszego sklepu obejmuje profesjonalne programy do 3D od renomowanych producentów, takich jak firmy Pixologic czy Unity Technologies. Oprogramowania są w pełni legalne. Umożliwiamy również dodatkowo zakup certyfikatów legalności oraz ochrony klucza licencyjnego (wieczyste przechowywanie). W przypadku zapotrzebowania Klienta, możemy również przekazać program na nośniku CD. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty, służymy fachowym doradztwem.

Modelowanie 3D programy – szerokie zastosowanie

Specjalistyczny program do modelowania 3D znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach. Jest niezastąpiony w pracy architekta, projektanta wnętrz czy krajobrazu. Sprawdzi się w przedsiębiorstwach z branży budowlanej i wykończeniowej, a także w firmach projektujących oraz produkujących meble kuchenne, garderoby i szafy. Aplikację mogą stosować inżynierowie zajmujący się konstruowaniem maszyn, urządzeń, jak również mostów czy innych obiektów stalowych. Przyda się w branży mechanicznej, medycznej, energetycznej, wzornictwa przemysłowego, meblarskiej oraz wielu innych dziedzinach. 3D program może być z powodzeniem używany w korporacjach, dużych i średnich przedsiębiorstwach, a także jednoosobowych działalnościach gospodarczych.

Funkcjonalne i kompleksowe programy do 3D

Dostępne w naszym asortymencie programy 3D cechują się znakomitą funkcjonalnością, jak również uniwersalnością. Można wykorzystywać je w różnych gałęziach przemysłu i gospodarki. Zapewniają szybką, wygodną oraz przede wszystkim skuteczną pracę. W zależności od produktu, wyróżniają się funkcjonalnościami mogącymi w znaczący sposób wpływać na automatyzację realizowanych projektów. Stosowanie dobrej jakości oprogramowania do modelowania 3D czyni firmę bardziej konkurencyjną.

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju oprogramowanie do modelowania przestrzennego, spośród których szczególnym zainteresowaniem Klientów cieszą się aplikacje ZBrush oraz Unity PRO. Można ich używać zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i na MAC-ach.

Projektowanie 3D program ZBrush

Program ZBrush firmy Pixologic to zaawansowane technologicznie, wszechstronne, a przy tym bardzo popularne narzędzie do tworzenia grafiki 2D oraz 3D. To wyjątkowo prosty w obsłudze program wyposażony w paletę Tools z zestawem pędzli, które malują w trzech wymiarach. Użycie ich do stworzenia nawet standardowych kształtów, pozwala na natychmiastowe zauważenie różnicy między efektami uzyskanymi w tej aplikacji, a w tradycyjnych programach do grafiki 2D. Wykorzystanie funkcji pozwala na otrzymanie nie tylko koloru, ale też efektu trzeciego wymiaru. Bardziej skomplikowane pędzle umożliwiają pełne modelowanie 3D i rysowanie kształtów trójwymiarowych. Klienci doceniają aplikację szczególnie dzięki jej licznym funkcjonalnościom, a także prostej, intuicyjnej wręcz obsłudze oraz bardzo rozbudowanemu systemowi pomocy i komentarzy. Przyzwyczajenie się do pracy w niej nie zajmuje wiele czasu. Jest polecanym narzędziem dla osób zainteresowanych tworzeniem świetnej grafiki 3D oraz 2D, które nie chcą uczyć się tradycyjnych programów. ZBrush mogą z powodzeniem stosować osoby nieposiadające doświadczenia w grafice trójwymiarowej. Wszystkie funkcje zostały w jasny sposób objaśnione z myślą o początkujących.

Program do modelowania 3D Unity PRO

Platforma Unity PRO od firmy Unity Technologies to profesjonalne, specjalistyczne narzędzie przeznaczone przede wszystkim dla osób zawodowo i na co dzień zajmujących się modelowaniem w 3D. Zapewnia bezkonkurencyjne możliwości tworzenia interesujących, a przy tym pięknych wizualnie treści. Jest wykorzystywana do produkcji ponad połowy gier na świecie. Oprogramowanie cechuje się wieloma zaawansowanymi funkcjonalnościami. Oferuje m.in.:

- opcję wbudowanej analizy gier, funkcji multiplayer, a także monetyzacji oraz rozwiązań reklamowych,

- możliwość raportowania wydajności celem rozwiązywania ewentualnych problemów w rzeczywistym czasie,

- elastyczny edytor z licznymi narzędziami szczególnie przyjaznymi projektantom oraz artystom,

- wygodną i bezproblemową współpracę zespołową oraz łączenie się z odbiorcami.

Ponadto na subskrybentów platformy czeka wiele dodatkowych korzyści. Przede wszystkim mogą oni liczyć na eksperckie wsparcie inżynierów i specjalistów z Unity PRO, w tym m.in. poprzez ekskluzywne sesje internetowe Expert Live. Producent udostępnia też swym subskrybentom profesjonalne narzędzia szkoleniowe, a także oferuje więcej funkcji dla zespołów. Zaawansowana pomoc techniczna Unity Experts pozwala użytkownikom na solidne pogłębienie wiedzy. W jej zakres wchodzą m.in. szkolenia techniczne, sesje typu pytania i odpowiedzi oraz webinary. Umożliwiają one zdobycie rzetelnych umiejętności w obszarze optymalnego i skutecznego wykorzystania kluczowych zestawów narzędzi oraz systemów platformy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.