Prezentacje

Profesjonalne programy do prezentacji

Oferujemy profesjonalne programy do prezentacji multimedialnych od renomowanych producentów, takich jak m.in.  Think-Cell Software. Wszystkie dostępne aplikacje oraz licencje są oryginalne. Ponadto udostępniamy możliwość zakupienia dodatkowo drukowanego certyfikatu legalności poświadczającego nabycie licencji, a także ochrony klucza licencyjnego (tzw. usługa wieczystego przechowywania). Poza wysyłką elektroniczną kluczy, istnieje również opcja zapisania ich oraz przesłania na nośniku CD.

Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny, a także szybką i bezpieczną dostawę zamówień. Jako specjaliści w tematyce oprogramowania, służymy również fachową pomocą i poradą w kwestii wyboru najbardziej odpowiedniego produktu, dopasowanego do wymagań konkretnego Klienta oraz firmy.

Specjalistyczne programy do tworzenia prezentacji

Dostępne w naszym e-sklepie oprogramowanie to profesjonalne, zaawansowane narzędzia do wygodnego tworzenia dowolnego typu prezentacji. W sprzedaży dostępne są zarówno odrębne programy, jak też dodatki do popularnego PowerPointa. Kreatory wyposażono w liczne funkcjonalności oraz mechanizmy, w tym przede wszystkim bardzo szeroki wybór szablonów, a także funkcję kompleksowego łączenia obrazów, tekstu, dźwięków oraz filmów w efektowny sposób.

Dobrej klasy program posiada dziesiątki bardzo przydatnych funkcji, które można dopasować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa oraz użytkownika. Pozwala na kreację różnorodnych diagramów z osiami, strzałkami CAGR, automatycznie łamanymi kolumnami czy sformatowanymi wartościami. Zapewnia także szybki i wygodny dostęp do wielu typów linii, czcionek i rodzajów wykresów, formatów liczb, a także kolorów. Daje możliwość prostego i prawidłowego ustawienia dowolnych rozmiarów. Wybierając profesjonalny program do tworzenia prezentacji, warto zwrócić uwagę na intuicyjność obsługi oraz prędkość działania, co ułatwi szybkie tworzenie oraz otwieranie prezentacji składających się nawet z bardzo dużej liczby slajdów.

Programy do prezentacji multimedialnych Think-Cell Chart

Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszy się Think-Cell Chart – zaawansowany technologicznie program od firmy Think-Cell Software. Ten renomowany, ceniony w Polsce i na świecie producent aplikacji, oferuje oprogramowanie w pełni odpowiadające najbardziej surowym wymaganiom współczesnego biznesu. Najnowsza wersja Think-Cell Chart 10 została wyposażona w szereg ulepszeń, dzięki którym codzienne korzystanie jest szybkie, wygodne i efektywne. Poza standardowymi mechanizmami i funkcjonalności program posiada także m.in.:

- możliwość kontroli koloru czcionki etykiet,

- opcję przesyłania prezentacji przez Gmaila bezpośrednio z programu,

- ulepszone funkcje skali oraz renderowanie diagramów,

- funkcję podpowiedzi dla punktów danych,

- możliwość prostej zmiany znaku oddzielającego miejsca dziesiętne,

- wartości bezwzględne i procentowe w diagramach,

- interfejs, która umożliwia automatyzację tworzenia diagramów.

Program można w pełni zintegrować z Microsoft Office, a wykonywane w nim slajdy są całkowicie zgodne z aplikacją PowerPoint. Pozwala na utworzenie świetnie wyglądających ilustracji bezpośrednio z danych uzyskanych z programu Excel. Umożliwia edytowanie albo wykonanie od podstaw najbardziej skomplikowanych wykresów, w tym m.in. wodospadowych, diagramów Gantta oraz wzorów Mekko. Stanowi obecnie jedyną dostępną na rynku aplikację, w której można wykonywać kompleksowe diagramy Gantta bezpośrednio w PowerPoint. Co istotne, wykresy Gantta mogą bazować na kalendarzu, wykorzystywać wiele rodzajów etykiet czy opisów.

Program wyposażono w wewnętrzny arkusz kalkulacyjny bazujący na Microsoft Excel. Zawiera także funkcję Excel Link, dzięki której można kreować oraz aktualizować wykresy bezpośrednio z arkuszy Excela. To gwarantuje całkowitą spójność oraz poprawność danych. Dużą zaletę Think-Cell Chart stanowi również wyjątkowa prędkość. Aplikacja pozwala na wykonywanie nawet bardzo skomplikowanych wykresów do 5 razy szybciej w porównaniu z programami i nakładkami konkurencji. Oprogramowanie jest kompatybilne z niemal wszystkimi wersjami pakietu Microsoft Office.

Programy do prezentacji i ich szerokie zastosowanie

Specjalistyczne programy do tworzenia prezentacji służą do wykonywania profesjonalnych pokazów slajdów, które są szczególnie przydatne podczas spotkań biznesowych z klientami, kontrahentami czy inwestorami, na wykładach, konferencjach oraz w wielu innych przypadkach. To bardzo czytelna, skuteczna i estetyczna wizualnie forma przedstawienia różnego rodzaju raportów, wyników sprzedaży, nowych projektów czy dowolnego typu informacji.

Dobrej klasy program może znaleźć zastosowanie właściwie w dowolnej branży. Dzięki niemu tworzenie prezentacji jest znacznie łatwiejsze, a uzyskany rezultat w pełni profesjonalny. Poza wykorzystaniem w celach zawodowych, aplikacji można z powodzeniem użyć również do stworzenia pracy szkolnej albo akademickiej.