iSpring Suite - lifetime license

7 060,69 
cena netto: 5 740,40 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Wypróbuj 14-dniową wersję próbną iSpring Suite MAX


Stwórz swój pierwszy kurs w mniej niż minutę

Znakomity i przyjazny dla urządzeń mobilnych  e-learning zaczyna się od prostej prezentacji PowerPoint. Możesz szybko dodać narrację wideo, nagrać screencast, wstawić quiz i nie tylko. Gdy wszystko będzie gotowe, po prostu kliknij "Opublikuj" i prześlij kurs do swojego systemu zarządzania uczeniem.

Quizy

Sprawdzaj wiedzę za pomocą wnikliwych ocen
Potrzebujesz ocenić swoich pracowników, zebrać informacje zwrotne lub przeprowadzić ocenę w całej firmie? Stwórz quiz online w mgnieniu oka!

Pakiet iSpring zawiera 14 gotowych do użycia szablonów pytań, od wypróbowanego i prawdziwego wielokrotnego wyboru do dopasowywania, sekwencjonowania, przeciągania, upuszczania i nie tylko.

Losuj pytania i odpowiedzi oraz ustalaj reguły punktacji, aby tworzyć prawdziwie odporne na oszustwa testy.

Lekcje wideo

Edukuj i angażuj się za pomocą wideo
Z łatwością nagrywaj wykłady wideo, samouczki typu „obejrzyj i powtórz”, symulacje oprogramowania i inne treści wizualne, które zmotywują uczniów do ukończenia kursów na długo przed upływem terminu.

Twórz kursy wideo
Wzbogać zawartość każdego slajdu o historię. Dzięki iSpring możesz łatwo nagrywać lub importować narrację wideo do swojego kursu bezpośrednio w programie PowerPoint.

Nagrywaj screencasty
Nagraj wszystko, od samouczków dotyczących oprogramowania korporacyjnego po krótkie instrukcje wideo. Możesz dodać narrację wideo i adnotacje, aby poprowadzić widzów krok po kroku.

Edytuj filmy w przyjaznym dla użytkownika studio
Dzięki wbudowanemu studiu wideo możesz dostosowywać swoje filmy, dodawać muzykę, efekty, tekst i nie tylko. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania ani wyszukanych umiejętności edycji wideo.

Symulacje dialogu

Rozwijaj umiejętności komunikacyjne dzięki interaktywnym odgrywaniem ról
Przeszkol przedstawicieli handlowych i operatorów call center w bezpiecznym środowisku dzięki iSpring Suite.

Zamień istniejące skrypty w wciągające symulacje odgrywania ról. Po prostu wybierz postać i stwórz scenariusz dialogowy w bardzo łatwym edytorze typu „przeciągnij i upuść”. Nie są wymagane żadne umiejętności projektowe ani techniczne.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również