Odzyskiwanie Haseł

Profesjonalny program do odzyskiwania haseł

Asortyment naszego sklepu obejmuje profesjonalne programy do odzyskiwania haseł. Nowoczesne oprogramowanie pozwala na szybkie i skuteczne odzyskanie utraconych haseł do plików oraz dokumentów różnego rodzaju. Ponadto aplikacje tego typu umożliwiają też usuwanie, łamanie oraz zastępowanie haseł chroniących dokumenty. Służą do różnego rodzaju operacji na hasłach w dokumentach utworzonych przy pomocy programów wchodzących w skład pakietu Microsoft Office oraz innych pakietów biurowych, takich jak OpenOffice, Hangul Office czy Apple iWork.

Odzyskiwanie haseł w Microsoft Office

Profesjonalne oprogramowanie pozwala przede wszystkim na zmiany haseł w pakiecie Microsoft Office. Umożliwia m.in. odzyskiwanie haseł:

- do makr VBA (m.in. w MS Visio, Publisher, PowerPoint, Project, Excel);

- ochrony dokumentów (w MS Word, PowerPoint);

- do otworzenia pliku, aplikacji lub bazy danych (MS Word, Excel, Schedule+, OneNote, Project, Access);

- użytkowników oraz grup użytkowników (MS Access);

- ochrony przed zmianami (m.in. MS Word, Excel, PowerPoint, Project);

- Content Advisor (w MS Internet Explorer);

- do otworzenia archiwum (MS Backup);

- do kont e-mail (MS Outlook).

Skuteczny program do odzyskiwania hasła

Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszy się program do odzyskiwania hasel Advanced Office Password Recovery od firmy Elcomsoft – renomowanego wydawcy doskonałej jakości oprogramowania. Ta zaawansowana aplikacja daje użytkownikowi szereg możliwości. Są one uzależnione od rodzaju wybranej wersji: Home, Standard oraz Professional, przy czym do celów zawodowych poleca się tą ostatnią.

Advanced Office Password Recovery ułatwia przede wszystkim:

- odzyskanie zapomnianych albo zgubionych haseł ze wszystkich aplikacji Microsoft Office, takich jak: MS Word, Access, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher, Money, Project, Visio, Mail, Schedule+, OneNote czy Backup;

- zresetowanie klasyfikatora treści MS Internet Explorer (3/4/5);

- odtworzenie za pomocą technologii VBA Backdoor haseł do makr VBA w dowolnych aplikacjach, w tym np. w Corel Draw albo AutoCAD.

Program do odzyskania hasła od Elcomsoft pozwala na sprawne i wygodne wykorzystywanie luk oraz znanych ścieżek obejścia ochrony w pakietach biurowych. Umożliwia hakowanie haseł nawet w najnowszych wersjach dokumentów. Narzędzie wykorzystuje łączenie zaawansowanych ataków typu brute-force, słownikowych oraz innego rodzaju w ramach jednego zadania. Stosuje optymalizację niskiego poziomu oraz akceleracji GPU. To wszystko sprawia, że program do hasel jest wyjątkowo skuteczny, a przy tym niezwykle szybki. Aktualnie Advanced Office Password Recovery to najlepsze oraz najszybsze dostępne na rynku narzędzie do odzyskiwania dokumentów biurowych. Ponadto aplikacja ta posiada bieżące wsparcie dla wszystkich wersji Microsoft Office, Apple iWork, Hangul Office oraz OpenOffice.

Dobry program do odzyskania hasła – czyli jaki?

Wybierając oprogramowanie, należy kierować się przede wszystkim wszechstronnością możliwości produktu w zakresie odzyskiwania haseł. Im więcej rodzajów haseł w plikach i dokumentach jest w stanie odzyskać program, tym lepiej. Jest to szczególnie istotne w przypadku wykorzystywania aplikacji w środowisku zawodowym, np. w dużym sklepie internetowym albo przedsiębiorstwie. Szerokie grono pracowników, a także stosowanych przez nich narzędzi, pakietów biurowych i programów sprawia, że zakres haseł do odzyskania może być bardzo duży. Posiadanie jednego, ale wszechstronnego oprogramowania stanowi w takim przypadku ekonomiczne oraz funkcjonalne rozwiązanie.

Bardzo ważna jest także kwestia bezpieczeństwa. W internecie można znaleźć i pobrać bezpłatnie różnego rodzaju oprogramowanie do łamania haseł. Niestety, tego rodzaju programy mogą przynieść więcej szkód, niż pożytku. Bywają często zainfekowane tzw. trojanami oraz wirusami. Dlatego też wybierając aplikację, należy zwrócić szczególną uwagę na jej pochodzenie. Najlepiej zdecydować się na płatną, ale w pełni bezpieczną wersję od sprawdzonego producenta i sprzedawcy.

Warto sprawdzić również szybkość działania programu. Mimo że sam proces odzyskiwania haseł z zasady nie należy do najkrótszych, to dobrej klasy oprogramowanie pozwala przyspieszyć go w maksymalny sposób.

Program do odzyskiwania hasel – zastosowanie

Profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania haseł jest polecane przede wszystkim dla zawodowych informatyków, grafików czy webmasterów. Narzędzie tego typu jest również niezastąpione w przypadku różnego rodzaju przedsiębiorstw zatrudniających liczne grono pracowników, jak również do sklepów internetowych, banków oraz instytucji.

Programy do odzyskiwania haseł w atrakcyjnej cenie

Zapewniamy konkurencyjne, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zamówień. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, zapraszamy do kontaktu. Udzielamy szczegółowych informacji, a także służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego oprogramowania.