Acronis True Image 2020

221,40 
cena netto: 180,00 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Dostawa elektroniczna
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty (w dni robocze)
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download - Acronis True image PL

 

Wszystko znowu tak, jakby nic się nie stało

Komputer jest narażony na wiele niebezpieczeństw — przypadkowo usunięte pliki, wirusy systemowe, awarie dysku twardego... Niezbędne jest kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Rozwiązanie bardzo szybkie (aż do 10 razy szybsze od konkurencji!), skuteczne i niewiarygodnie proste w obsłudze. Właśnie dlatego został stworzony program Acronis® True Image. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa technologia Acronis Active Protection™, która chroni przed oprogramowaniem typu ransomware.

W zmianach, które przyniosła wersja 2019, warto wyróżnić:
- przepiękny interfejsie użytkownika, który znacznie ułatwia zarządzanie kopiami i orientowanie się w bieżącej sytuacji;
- możliwości tworzenia dysku naprawczego;
- systemie ciągłego monitorowania zmian na dysku, który znacznie przyspiesza tworzenie kopii przyrostowych;
- funkcji Acronis Active Protection, która sprawdza, czy uruchomione procesy nie niszczą danych;
- możliwości tworzenia kopii zapasowych urządzeń mobilnych pracujących na systemach Android i iOS.

A to wszystko jest dostępne w przystępnej cenie, oraz na platformy Mac i Windows!

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych…

Acronis oferuje elastyczne, łatwe w obsłudze narzędzia do regularnego tworzenia kopii zapasowych danych. Dzięki temu w przypadku awarii można je szybko przywrócić. Ich oprogramowanie nie tylko odzyskuje dane, ale dzięki kopii zapasowym z pełnym obrazem systemu może umieścić każdy bit dokładnie tam, gdzie znajdował się przed awarią. Oznacza to te same pliki w tych samych folderach, te same aplikacje i system operacyjny, te same ikony i skróty. Do tego wszystkie cenne zdjęcia i filmy, wszystkie ważne pliki robocze. Wszystko znowu tak, jakby zupełnie nic się nie stało!

Nie tylko narzędzie do kopii zapasowych…

Acronis oferuje przydatne funkcje i mechanizmy znacznie zwiększające możliwości programu, takie jak synchronizacja plików między wieloma komputerami, opcjonalna usługa kopii zapasowych online zapewniająca większe bezpieczeństwo oraz możliwość przywracania na innym sprzęcie.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii