Alcohol 120% + dożywotnie aktualizacje

197,97 
cena netto: 160,95 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Alcohol wprowadza innowację wśród programów multimedialnych. Jest bez wątpienia liderem w swojej klasie, umożliwiając emulację i nagrywanie płyt CD/DVD. Oczywiście jest niezwykle łatwy w użyciu. Program jest stale rozwijany i unowocześniany, dodawane są nowe funkcje w oparciu o najnowsze technologie, aby zapewnić programowi wiodącą pozycję na rynku. Alcohol 120% umożliwia tworzenie obrazów płyt i zapisywanie ich jako virtualne napędy. Następnie można tak zapisane płyty uruchamiać bez konieczności wkładania ich do komputera ponad 200 razy szybciej!

  • Alcohol 120% umożliwia tworzenie duplikatów (kopii zapasowych) niemal wszystkich cennych gier/programów/filmów DVD i/lub zamontowanie ich jako vitualne napędy.
  • Żadne inne oprogramowanie, nie umożliwi Ci stworzenia do 31 virtualnych napędów, umożliwiających uruchamianie gier ponad 200 razy szybciej niż do tej pory. Alcohol 120% to wielofunkcyjne narzędzie, które za pomocą unikalnych kombinacji opcji, umożliwia idealne tworzenie kopi zapasowych.
  • Za pomocą tego programu można przechowywać obrazy płyt CD na serwerze, co znacznie ułatwia pracę, jeśli danego programu, potrzebują używać różne osoby w firmie.

    Programu można używać w polskiej wersji językowej

    Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
    Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii