AnyDesk Performance - licencja na 2 lata

2 655,15  2 855,00 
cena netto: 2 158,66 
cena obniżona: promocja cenowa - AnyDesk
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)AnyDesk - najszybsze i najprostsze połączenia z pulpitem zdalnym jakie spotkaliśmy!

 

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu przez 2 lata
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24-48h od otrzymania wpłaty (w dni robocze)

 

Licencja Performance jest rozwiązaniem pełnym funkcji biznesowych

Dzięki funkcji łączenia się z platform mobilnych, czy drukowania zdalnego, nadaje się idealnie do pracy, a dzięki licznym narzędziom administracyjnym, czy opcji dostosowywania masz pełne informacje dotyczące sesji.

Narzędzia Administracyjne, zaliczają się do nich m.in możliwość protokołowania, czy nagrywania sesji, w celu dalszej analizy.

Wsparcie techniczne, oprócz dostępu do centrum pomocy, licencja zawiera osobiste wsparcie technicze, co może pomóc w sytuacjach wymagających natychmiastowej pomocy.

Bezpieczeństwo i prywatność, dzięki możliwości uwierzytelniania dwuskładnikowego, twoje urządzenia są w pełni zabezpieczone, a możliwość zarządzania uprawnieniami, znacząco ułatwia pracę.

Łączenie jest bardzo łatwe gdyż wystarczy podać jedynie numer urządzenia zdalnego. Połączenie jest bezpieczne, dzięki zastosowaniu protokołów bezpieczeństwa.

Licencja obejmuje 1 użytkownika, który może zainstalować oprogramowanie na 3 urządzeniach + aż do 3000 urządzeń zdalnych do których można się łączyć.

W przypadku kiedy szukasz czegoś mniejszego, co może wystarczyć do prostych prac zdalnych - Anydesk Essentials

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również