Arles Image Web Page Creator

274,83 
cena netto: 223,44 
Wysyłka: Cena tego produktu może być nieaktualna lub produkt może być niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie jego wyceny - kliknij poniżej zapytaj o produkt.Arles Image Web Page Creator to program do tworzenia galerii obrazów na stronach www. Program generuje wysokiej jakości miniaturki, modyfikuje obrazy i automatycznie tworzy strony HTML. Arles Image Web Page Creator wyposażony jest w standardowe ustawienia, które można modyfikować wg. własnych potrzeb.

Arles Image Explorer – to narzędzie do zarządzania plikami obrazów. Umożliwia sortowanie, wybieranie, obracanie, wycinanie i nadawanie tytułów plikom obrazów.

Wysoka jakoś obrazów
Arles Image Web Page Creator używa zaawansowanych metod przekształcania obrazów, w celu wygenerowania wysokiej jakości miniatur.

Ramki
Program jest wyposażony w wiele ciekawych ramek do zdjęć.

Etykiety
Arles Image Web Page Creator umożliwia dodawanie etykiet tekstowych do zdjęć jak i zamieszczania na nich logo (np. informacji o prawach autorskich). Etykiety mogą być np. przeźroczyste lub zamieszczone jako znak wodny.

Obsługa video
Arles umożliwia generowanie galerii filmowych. Wygenerowane miniaturki do filmów mogą prowadzić bezpośrednio do plików video lub do strony z filmem. Miniaturkę można wykonać z dowolnej ramki filmu.

Efekty specjalne

 


Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu (angielska wersja językowa)
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii