Ashampoo Burning Studio 20

Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)
Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty (w dni robocze)
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download - Ashampoo Burning Studio 18

 

Masz wysokie oczekiwania względem programu do nagrywania płyt. My mamy Ashampoo Burning Studio!

 

Najlepiej wyglądający program tej klasy!

Ciesz się jeszcze piękniejszym i bardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika w języku polskim przy każdej, nawet najmniejszej funkcji, i odczuj niezwykłą wygodę użytkowania! Dzięki temu zawsze jest łatwo się odnaleźć we wszystkich opcjach i narzędziach, które oferuje Ashampoo Burning Studio!

 

Wybierz utwory, model radia, nośnik docelowy - i gotowe

Jeśli chcesz utworzyć płytę z muzyką do swojego samochodu, często musisz się liczyć z wieloma problemami, które możesz napotkać: radio nie obsługuje danych formatów audio, lub też utwory są totalnie pomieszane. Nowe Burning Studio kończy wszystkie te problemy! Dzięki licznym ustawieniom dla różnych modeli radia, możesz teraz słuchać utworów tak jak chcesz i gdzie tylko chcesz.

 

Więcej formatów, więcej opcji

Tworzenie i nagrywanie filmów zawsze wymagało specjalnego programu. Wersja 18 wspiera także popularne formaty MPEG-4, H.264 i AAC. Połączenie ich z efektami przejścia scen, efektami dźwiękowymi i licznymi opcjami pozwala na tworzenie filmów tak, jak tego chcesz. Tak wiele możliwości - uwolnij swoją kreatywność!

 

Miejsce dla Twojej wyobraźni

Wyobraźnia nie ma limitów dzięki Burning Studio. Przycinanie filmów i dodawanie napisów, motywów oraz własnych grafik pozwala określić indywidualne akcenty. Zamień swoje zdjęcia w pokazy slajdów z muzyką, podkreślającą wspomnienia lub też projektuj okładki Audio CD i twórz mozaiki dzięki mnogości ustawień. Zobaczysz, że praca z Burning Studio to czysta przyjemność!

 

Proste bezpieczeństwo

Burning Studio oferuje także imponujące funkcje kopii zapasowej. Nagrywaj i zachowuj swoje dane tam, gdzie tylko chcesz. Błyskawicznie i prosto zaimplementowana funkcja. A jeśli twoje pliki przekraczają miejsce, Burning Studio może podzielić je na mniejsze, automatycznie. Kompresja i ochrona hasłem w pakiecie!

 

Muzyka w eterze

Burning Studio przerabia Audio podobnie, jak woda spływa po kaczce. Zgrywaj i przechowuj CD w wysokiej jakości lub z zachowaniem maksimum miejsca. Artyści i Tytuły są rozpoznawane automatycznie. Wystarczy nagrać CD ze wspaniałymi funkcjami korektora dźwięku oraz własnoręcznie określić okładki do wydrukowania. Brzmi nieźle? I tak jest!

 

Nagrywamy? Nagrywamy!

Naturalnie, nagrywanie danych na CD, DVD czy Blu-ray to podstawowa funkcja programu. Ale Burning Studio pokazuje pełnię swoich możliwości nie tylko w tak prostych zadaniach. Przechowywanie ogromnej ilości danych na wielu nośnikach, opcje automatycznego uruchamiania, czy własne projekty i szyfrowanie danych dla bezprecedensowego bezpieczeństwa.

 

3 kroki

Wielu użytkowników jest zaskoczona prostotą podczas swojego pierwszego spotkania z Burning Studio. Czy na prawdę jest aż tak prosto? Tak, potrzeba tylko 3 kroków do podstawowych działań. Wybranie plików, wskazanie metody zapisu i nagrywarki. Wszystko inne jest opcjonalne. Tworzenie DVD z animowanym Menu to tylko kilka kliknięć? Z Burning Studio każdy tak potrafi.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii