Capture One Enterprise - licencja wieczysta

Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)

Wersja Enterprise wymaga minimum 5 kopii

 

Potęga Capture One dla fotografa studyjnego

Urodzona w Lagos i mieszkająca w Atlancie fotografka Daniella Almona w swoich pracach stara się podkreślać czerń we wszystkich jej formach. Capture One Pro jest kluczem do przepływu pracy Danielli, w tym do procesów kadrowania i edycji, kontroli kolorów i nie tylko.

 

Wierne kolory i doskonała jakość obrazu

Uzyskaj niesamowitą dokładność kolorów i jakość obrazu od samego początku. Nasz potężny konwerter RAW jest dostosowany do prawie 600 profili aparatów i ponad 700 obiektywów. Dzięki temu nasze przetwarzanie wiernych kolorów daje jeszcze bardziej żywe obrazy - dzięki czemu możesz spędzić mniej czasu na poprawianiu i uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

 

Błyskawiczne fotografowanie z przywiązania

Fotografuj bezpośrednio do komputera za pomocą błyskawicznego tetheringu, aby przyspieszyć i usprawnić pracę. W ciągu kilku sekund uzyskasz pełnoekranowy podgląd swoich zdjęć, co pozwoli Ci na bieżąco kontrolować jakość ujęć w trakcie pracy z zespołem lub klientem i wprowadzać niezbędne zmiany na planie. Dzięki funkcji Live View możesz zobaczyć na ekranie to, co widzi Twój aparat, mieć pełną kontrolę nad ustawieniami aparatu z poziomu komputera i od razu porządkować zdjęcia.

Dzięki funkcji Wireless Tethering (dostępnej dla wybranych aparatów Canon i Nikon) można uzyskać jeszcze większą przestrzeń twórczą bez konieczności korzystania z kabli.

 

Pracuj szybciej dzięki szybkim narzędziom

Pracuj szybko, przeglądając zdjęcia z zerowym opóźnieniem. Z łatwością wybierz najlepsze zdjęcia, ponieważ możesz przeglądać podobne ujęcia, które są automatycznie grupowane razem.

Edytuj za pomocą narzędzi, które wykonują pracę za Ciebie. Funkcje takie jak inteligentne korekty pozwalają skrócić czas edycji dzięki sterowanym przez sztuczną inteligencję korektom, które zapewniają podobny wygląd zdjęć wykonanych w różnych warunkach oświetleniowych poprzez automatyczne dostosowanie ekspozycji i balansu bieli do każdego zdjęcia.

Dzięki funkcji Speed Edit możesz szybko wprowadzać zmiany i ustawiać własne skróty klawiszowe, co oznacza, że nigdy nie musisz odrywać wzroku od zdjęcia, aby dostosować suwaki.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również