Dameware Mini Remote Control 12.x

1 285,23 
cena netto: 1 044,90 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Ilość Cena netto
2-3 1 020,60  - rabat 2%
4-5 972,00  - rabat 7%
6-9 923,40  - rabat 12%
10-14 874,80  - rabat 16%
15-999999 753,30  - rabat 28%

 

- zdalna kontrola maszyn Mac OSX i Linux
- wsparcie technologii Intel ATM - umożliwia włączanie, wyłączanie oraz reset systemu nawet gdy jest on wyłączony
- cicha instalacja - dzięki komendom wiersza poleceń umożliwiona jest cicha instalacja i wprowadzenie licencji produktu
- kompatybilność z poprzednimi wersjami - MRC jest kompatybilny z agentami w wersjach 8 i 7.

Dameware Mini Remote Control (DMRC) to program do zdalnych połączeń z innymi komputerami. Posiada wiele przydatnych funkcji, dzięki którym administratorzy otrzymują jedne z najlepszych programów zdalnej kontroli. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, instalacja agentów Mini Remote Control na stacjach klienckich, nie ładuje driverów niskiego poziomu, ani nie zastępuje żadnych istniejących plików systemowych. Eliminuje to restartowanie się systemu podczas połączenia. Poprzez używanie Windowsowych poleceń API, podczas wykonywania działań między lokalnym i oddalonym komputerze, Mini Remote Control jest jednym z najlżejszych i niezależnych programów do zdalnej kontroli na rynku. Stąd nazwa „Mini”.

Dameware Mini Remote Control oferuje instalację agentów serwisowych „w locie” na stacjach klienckich. Dzięki temu nie ma potrzeby chodzenia od komputera do komputera i instalowania zdalnych agentów. Daje to możliwość kontrolowania dowolnego komputera w sieci LAN lub WAN (w obrębie całego świata) w kilka sekund.

Dameware Mini Remote Control zawiera wiele funkcji zabezpieczających i szyfrujących. Umożliwia zaszyfrowanie całej komunikacji między komputerami.

Program jest licencjonowany na użytkownika, więc jeśli 5 administratorów będzie używało programu do łączenia się z 5000 stacji to wystarczy zakup 5 licencji. Nie ma trzeba wykupywać 5005 licencji!

 

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu wraz z rocznym maintenance (aktualizacje do nowych wersji + pomoc techniczna producenta)
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

 

Dzięki oprogramowaniu do zdalnego dostępu Dameware Mini Remote Control użytkownik zyskuje liczne możliwości, które umożliwiają łatwiejsze wsparcie IT w trakcie zdalnych sesji. Z poziomu konsoli można zablokować klawiaturę oraz mysz użytkownika końcowego. Co więcej, program oferuje zdalny dostęp do komputerów w dowolnej lokalizacji, nawet jeśli są uśpione, zahibernowane, wyłączone, zawieszone bądź uszkodzone.

Udostępnianie i przesyłanie plików podczas zdalnych sesji za pomocą Dameware Mini Remote Control jest wyjątkowo efektywne, co pozwala zoptymalizować wykonywanie codziennych zadań. Użytkownik bez problemu może przełączać się pomiędzy różnymi sesjami, zarządzając wieloma komputerami w tym samym czasie. Dameware ułatwia również zrobienie szybkiego zrzutu z ekranu z dowolnego komputera, z którym nawiązano połączenie.

Kupując oprogramowanie Dameware Mini Remote Control w naszym sklepie, zyskujesz pewność otrzymania prawidłowo i legalnie wystawionej na użytkownika końcowego licencji. Na życzenie możemy dołączyć Certyfikat Legalności, a także dostarczyć program na nośniku CD.

Oprogramowanie zostało wyposażone w wiele rozbudowanych funkcji, dzięki którym wsparcie użytkownika końcowego jest kompletne i efektywne. Komunikacja odbywa się za pomocą czatu. Zarządzający otrzymuje również możliwość podglądania wielu monitorów jednocześnie. Dameware wspiera serwery proxy, protokoły komunikacyjne IPv4 oraz IPv6, a także Wake-On-Lan.

Zarządzający ma możliwość ustawiania pozwoleń na dostęp do zdalnych komputerów w zależności od roli użytkownika bądź może skorzystać z funkcji Active Directory. Dzięki narzędziu Change Running Mode technik błyskawicznie przełączy się pomiędzy trybem konsoli (standalone) a scentralizowanym bez potrzeby reinstalacji oprogramowania. DameWare daje też możliwość planowania regularnych aktualizacji na zdalnych komputerach.

Dameware pozwala na łatwą obsługę użytkowników końcowych znajdujących się w sieciach firmowych, a także tych w internecie. Z poziomu konsoli zarządzający może błyskawicznie wyszukać dowolną maszynę z dostępnych list hostów.

Dzięki oprogramowaniu Dameware Mini Remote Control technik zdalnie zainstaluje system, niezbędne programy oraz wykona konfigurację komputera, który dopiero co został zakupiony. DameWare integruje się z systemem IT HelpDesk, umożliwiając nawiązanie połączenia bezpośrednio z poziomu zgłoszenia.

Dameware Mini Remote Control jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych firm ze scentralizowanym działem IT, jak i dla dużych korporacji posiadających oddziały w wielu lokalizacjach.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również