Dameware Mini Remote Control UPGRADE 12.x

1 185,09 
cena netto: 963,49 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Ilość Cena netto
2-3 774,48  - rabat 20%
4-5 737,60  - rabat 23%
6-9 700,72  - rabat 27%
10-14 663,84  - rabat 31%
15-999999 571,64  - rabat 41%


Do zakupu upgrade potrzebny jest nr. aktualnie posiadanej licencji. Prosimy o podawanie go w polu komentarz do zamówienia.

 

- zdalna kontrola maszyn Mac OSX i Linux
- wsparcie technologii Intel ATM - umożliwia włączanie, wyłączanie oraz reset systemu nawet gdy jest on wyłączony
- cicha instalacja - dzięki komendom wiersza poleceń umożliwiona jest cicha instalacja i wprowadzenie licencji produktu
- kompatybilność z poprzednimi wersjami - MRC jest kompatybilny z agentami w wersjach 8 i 7.

Dameware Mini Remote Control (DMRC) to program do zdalnych połączeń z innymi komputerami. Posiada wiele przydatnych funkcji, dzięki którym administratorzy otrzymują jedne z najlepszych programów zdalnej kontroli. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, instalacja agentów Mini Remote Control na stacjach klienckich, nie ładuje driverów niskiego poziomu, ani nie zastępuje żadnych istniejących plików systemowych. Eliminuje to restartowanie się systemu podczas połączenia. Poprzez używanie Windowsowych poleceń API, podczas wykonywania działań między lokalnym i oddalonym komputerze, Mini Remote Control jest jednym z najlżejszych i niezależnych programów do zdalnej kontroli na rynku. Stąd nazwa „Mini”.

Dameware Mini Remote Control oferuje instalację agentów serwisowych „w locie” na stacjach klienckich. Dzięki temu nie ma potrzeby chodzenia od komputera do komputera i instalowania zdalnych agentów. Daje to możliwość kontrolowania dowolnego komputera w sieci LAN lub WAN (w obrębie całego świata) w kilka sekund.

Dameware Mini Remote Control zawiera wiele funkcji zabezpieczających i szyfrujących. Umożliwia zaszyfrowanie całej komunikacji między komputerami.

Program jest licencjonowany na użytkownika, więc jeśli 5 administratorów będzie używało programu do łączenia się z 5000 stacji to wystarczy zakup 5 licencji. Nie ma trzeba wykupywać 5005 licencji!

 

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu wraz z rocznym maintenance (aktualizacje do nowych wersji + pomoc techniczna producenta)
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również