dbForge Studio for MySQL Professional

1 453,62 
cena netto: 1 181,80 
Wysyłka: Cena tego produktu może być nieaktualna lub produkt może być niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie jego wyceny - kliknij poniżej zapytaj o produkt.Najlepsze dostępne GUI dla MySQL

 

 

 

 

 

 

 

dbForge Studio jest uniwersalnym klientem MySQL dla Windows. Pozwala deweloperom i administratorom tworzyć i wykonywać zapytania, pisać i debugować procedury MySQL, automatyzować zarządzanie obiektami bazy danych w wygodnym środowisku i nie tylko.

GUI od firmy Devart dostarcza narzędzi do porównywania, synchronizacji i przygotowywania kopii zapasowych baz danych MySQL z obsługą planowania, oraz pozwala analizować i raportować dane z tablic MySQL. Ponad 15 tys. użytkowników korzysta z dbForge Studio for MySQL w zarządzaniu, utrzymaniu i monitorowaniu swoich baz MySQL.

DbForge Studio for MySQL działa z każdym serwerem MariaDB i obsługuje wszystkie typy obiektów MariaDB. Można w nim wizualnie projektować struktury baz danych, wykonywać zapytania SQL i skrypty, a także zarządzać użytkownikami baz danych MariaDB oraz ich przywilejami.

 

 

 

 

 

 

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również