Enterprise Architect Corporate Edition (najnowsza wersja)

1 463,72 
cena netto: 1 190,02 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Enterprise Architect to zaawansowane narzędzie do modelowania UML® 2.5: pozwala na projektowanie i konstruowanie systemów aplikacji oraz modelowanie procesów biznesowych i nie tylko.
 
Cechy tego produktu to między innymi:
 • Posiada wbudowane zarządzanie zależnościami w projektach oraz narzędzia do testów;
 • Wsparcie dla wielu języków programowania;
 • Szybkie działanie programu, sprawna obsługa wielu użytkowników;
 • Zaawansowane możliwości tworzenia raportów i dokumentów na podstawie modeli;
 • Łatwe śledzenie zmian i zależności;
 • Budowanie na podstawie otwartych standardów.

Nowości w wersji 13:

 • Nowy interfejs w stylu Ribbon, znany z oprogramowania Office i Windows;
 • Modelowanie pozwalające na uwzględnianie zmian w czasie;
 • Ulepszone kopiowanie: uwzględnia nie tylko elementy, ale również zależności między nimi;
 • Usprawnione wyszukiwanie i statystyki;
 • Integracja z systemem Kanban;
 • Symulacje i grafy SysML;
 • Większa kompatybilność z systemami Mac i Linux;
 • Dodano wbudowane wsparcie dla języków Java, C#, C++, PHP.
 

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu (angielska wersja językowa)
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem
 

Oprogramowanie Enterprise Architect w wersji Corporate zostało wyposażone w środowisko graficzne wspomagające pracę całego zespołu. Doskonale sprawdzi się zarówno w średnich firmach, jak i większych przedsiębiorstwach, gdzie nad zadaniami pracują duże grupy developerskie. Oprogramowanie często wykorzystywane jest w sektorze finansowym, w przemyśle obronnym czy w astronomii.

Corporate Edition oferuje zwiększone bezpieczeństwo oraz kompleksowe zarządzanie kontami użytkowników. Posiada takie funkcje jak: grupy użytkowników, replikacje oraz blokowanie elementów używanych w danym momencie przez konkretnego użytkownika. Dzięki intuicyjnemu panelowi dostępu można tworzyć diagramy UML z poziomu innych aplikacji. Funkcja tworzenia szczegółowych raportów w HTML i Rich Text Format całkowicie eliminuje potrzebę wykonywania jakichkolwiek dokumentów ręcznie. Enterprise Architect dysponuje wieloma szablonami, które sprawdzą się w standardowych i mniej typowych sytuacjach.

Kalendarz oraz funkcja Project Task umożliwiają tworzenie zadań i wydarzeń, a także ocenę ich postępu, wraz z wyświetleniem szczegółowych informacji na ich temat. W łatwy sposób można przypisać użytkownika do określonego zadania. Kolorowe, przejrzyste ikony pozwalają szybko zorientować się, czy poszczególne prace zostały wykonane, czy pozostają w trakcie realizacji oraz kto jest za nie odpowiedzialny.

Diagramy Mapy Drogowej to z kolei kompleksowe narzędzie, dzięki któremu można zoptymalizować pracę całego zespołu, wykonać wizualizację zmian w czasie oraz zaplanować migracje pomiędzy grupami odpowiedzialnymi za zadania.

Enterprise Architect Corporate Edition wspomaga analityków, dając im narzędzia do oceny, dokumentowania, nagrywania oraz określania i hierarchizowania wymagań dotyczących danego projektu. Obszerne możliwości edycji i duża liczba dostępnych filtrów znacznie przyspieszają pracę.

Wszystkie otwarte diagramy i okna mogą być zapisane w każdej chwili, aby użytkownik mógł do nich wrócić w przyszłości, dokładnie odtwarzając pożądane środowisko pracy. Oprogramowanie umożliwia również stworzenie pustego Working Set, do którego można dodać dowolne diagramy oraz okna. W zależności od wymagań projektu, lista ta pozostaje do wyłącznego wglądu pracownika bądź jest dzielona z innymi członkami zespołu.

Większość funkcji jest dostępna pod skrótami klawiaturowymi, które opisane są dokładnie w instrukcji obsługi oprogramowania Enterprise Architect. Użytkownik ma możliwość konfiguracji wielu z tych skrótów, aby dostosować środowisko pracy do własnych wymagań. Dostęp do projektów można uzyskać z dowolnego miejsca na świecie poprzez usługę Cloud Server. W dużym stopniu minimalizuje to potrzebę czasochłonnego konfigurowania stacji roboczych członków zespołu.

Enterprise Architect daje kontrolę nad pełnym cyklem rozwoju projektu, od fazy wstępnej po wersję ostateczną, wdrożenie, utrzymanie oraz testowanie i wprowadzanie zmian. Korzystają z niego przedsiębiorstwa w ponad 130 krajach na całym świecie. W ofercie posiadamy również licencję Enterprise Architect typu Floating.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również