Minitab 20 English - licencja roczna

9 061,48 
cena netto: 7 367,06 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: licencja na użytkowanie programu przez 1 rok.

Sposób dostawy: klucz licencyjny dostarczany elektronicznie

Czas dostawy: zazwyczaj 1-2 dni robocze po otrzymaniu wpłaty

Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download: Minitab 19

Minitab 20

MINITAB to uznany pakiet statystyczny. Minitab jest prosty w obsłudze dla użytkowników początkujących lub korzystających z niego sporadycznie, a jednocześnie zawiera kompleksowe narzędzia oraz wskazówki, umożliwiające realizację nawet najbardziej rygorystycznych projektów związanych z doskonaleniem jakości. Poniżej przedstawiamy przegląd funkcji dostępnych w tej wersji pakietu.

Nowości w wersji 20:

  • Lepiej - Aktywnie podejmuj lepsze decyzje w każdym miejscu dzięki najnowszej wersji programu Minitab, która jest teraz dostępna zarówno na komputerze, jak i w chmurze. Osiągaj jeszcze więcej dzięki niezrównanym analizom statystycznym, solidnej analizie predykcyjnej i inteligentnym wizualizacjom.
  • Szybciej - Odkryj cenne spostrzeżenia w swoich danych przy jeszcze szybszej wydajności, a następnie bezpiecznie uzyskuj dostęp do analiz i udostępniaj je z prędkością błyskawicy, aby współpracować w czasie rzeczywistym w celu szybkiego podejmowania decyzji dzięki naszym nowym funkcjom chmury.
  • Łatwiej - Intuicyjny interfejs programu wykorzystuje kliknięcia, a nie kod, dzięki czemu możesz łatwo przeprowadzić analizę i stworzyć ważne wizualizacje.
  • Gdziekolwiek - Kiedy używasz najpotężniejszego oprogramowanai na rynku, Twoja produktywność rośnie w zawronytm tempie. Uzyskaj dostęp do analizy danych z dowolnego miejsca dzięki oprogramowaniu Minitab w chmurze. Wykonuj analizy z niema dowolnego urządzenia i znajduj informacje, niezależnie od tego czy jesteś w biurze, w domu czy na drugim końcu śiwata

A ponadto:

Łatwość użytkowania
Interfejs logiczny Minitab ułatwia korzystanie z pakietu, a jego doskonałe funkcje wspomagające ułatwiają uzyskanie wyników.

Najwyższej klasy wykresy i ich edycja
Można łatwo tworzyć wyraźne i czytelne wykresy do dowolnego zastosowania, korzystając przy tym z intuicyjnych funkcji typu „wskaż i kliknij”.

Analizy regresji
Wykrywanie i definiowanie zależności liniowych, wielomianowych, logistycznych, częściowych najmniejszych kwadratów i wielu innych.

Statystyczna kontrola procesu
Umożliwia sterowanie procesami, udostępniając zestaw wykresów kontrolnych i wiele innych funkcji.

Analiza systemów pomiarowych
Analizy miernikowe oraz związane z nimi narzędzia zapewniają jakość danych.

Analiza niezawodności i przeżycia
Umożliwia obliczanie okresu trwałości sprzedawanych lub używanych produktów, przewidywanie częstości występowania awarii, ustalanie parametrów gwarancyjnych i wiele innych.

Zarządzanie danymi i plikami
Pakiet Minitab umożliwia obsługę danych w wielu formatach, a cała praca jest dobrze uporządkowana w jednym, automatycznie przygotowywanym pliku projektu.

Statystyka ogólna
Szeroki zakres prostych, ale wydajnych narzędzi, dzięki którym można wykonywać szybkie oceny i porównania.

Analiza wariancji
Obszerny zestaw narzędzi obejmujących analizę wariancji (ANOVA), ogólny model liniowy (GLM), analizę wartości średnich (ANOM) i wiele innych.

Moc i liczność próbki
Można zebrać tyle danych, ile potrzeba w danej sytuacji. Wystarczy użyć krzywych mocy testu do wizualnego przedstawienia zależności między licznością próbki a jej mocą.

Analiza nieparametryczna
Można przeprowadzać kluczowe analizy nawet bez danych o rozkładzie normalnym.

Symulacje i rozkłady
Możliwość generowania liczb losowych, wykonywania prób losowych i wiele innych

Tablice
Chi-kwadrat, dokładności Fishera oraz inne narzędzia tablicowe.

Szereg czasowy i prognozowanie
Szeroka gama analiz czasowych, jak np. analiza trendu i dekompozycja. Teraz dostępne także z funkcją autokorelacji, korelacji skrośnej i cząstkowej.

 

Oprogramowanie Minitab 20 posiada zaimplementowane importowanie plików Excel oraz całych baz danych, co pozwala na zredukowanie czasu potrzebnego na wprowadzanie danych. Rozbudowane narzędzie generujące wykresy daje wgląd we wszystkie procesy, a ponadto umożliwia ich ulepszanie. Oferowana licencja jest dożywotnia. Za dodatkową opłatą dostarczamy Certyfikat Legalności i wysyłamy program na płycie CD w miejsce wskazane przez klienta.

Program daje użytkownikowi wiele możliwości zmiany standardowych ustawień oraz dopasowania funkcjonalności do personalnych preferencji poprzez ustawienie nowych skrótów klawiszowych oraz indywidualne skonfigurowanie istniejących pasków narzędzi. Minitab 20 posiada opcje ułatwiające tworzenie szczegółowych raportów. ReportPad pozwala na dołączanie do nich wyników generowanych przez Minitab 20 w trakcie trwania sesji. Użytkownik może również skopiować raport do dowolnego edytora treści. Dane oraz wykresy mogą być przesłane bezpośrednio do programu PowerPoint, a zatem dzielenie się wynikami z członkami zespołu jest bardzo łatwe.

Wszystkie wykresy aktualizowane są automatycznie po wprowadzeniu nowych danych, dzięki czemu użytkownik nie musi tracić czasu na ich synchronizowanie. Dokonywanie analizy danych statystycznych z Asystentem Minitab 20 jest łatwe, nawet dla osób, które nie są ekspertami w tej dziedzinie. Interaktywne drzewko decyzyjne pomaga wybrać odpowiednie narzędzia statystyczne. Asystent prowadzi użytkownika krok po kroku, dokładnie interpretując wyniki. Liczne zaawansowane raporty ułatwią zrozumienie przeprowadzonej analizy i wyciągnięcie prawidłowych wniosków. Asystent zwróci uwagę na wszelkie odstępstwa od normy w danych, a także zasugeruje wprowadzenie poprawek.

Funkcja projektowania eksperymentów umożliwia badanie, jaki wpływ mają rozmaite zmienne na zmienną wynikową. W Minitab 20 dostępne są cztery rodzaje eksperymentów: powierzchni odpowiedzi, mieszaniny, czynnikowy oraz Taguchiego.

Oprogramowanie umożliwia obiektywną ocenę jakości produktów, co pozwala sprawdzić, czy spełniają one oczekiwania klientów. Wykorzystuje się do tego m.in. takie narzędzia jak: wykresy kontrolne, analizy systemu pomiarowego oraz trwałości. Atrybuty wykresów użytkownik może zmienić i dostosować do własnych potrzeb.

Program Minitab 20 stosowany jest z powodzeniem zarówno w branżach biznesowych, jak i w nauce oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest głęboka statystyczna analiza danych. Dostępne narzędzia znacznie usprawnią procesy decyzyjne w każdej organizacji.

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii