Noise Ninja Pro Bundle

386,47 
cena netto: 314,20 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)


Noise Ninja to najbardziej wydajne narzędzie do usuwania szumu i ziarnistości ze zdjęć cyfrowych i zeskanowanych obrazów. Jest to program, który powinien posiadać każdy kto wykonuje zdjęcia przy słabym oświetleniu lub w ruchu (nowości, sport, śluby, reportaże), gdzie wymagana jest wysoka jakość zdjęć.

Noise Ninja umożliwia dwu-stopniowe udoskonalenia w efektywności zdjęcia, zachowując jego ważne detale. W dodatku, sprawia, że zdjęcia są czystsze i bardziej wygładzone.

Zaufane rozwiązanie:

 • Noise Ninja jest używany w siedmiu z dziesięciu największych gazet w USA.
 • Programu używają tysiące zawodowych i amatorskich fotografów
 • Jest wysoko oceniany przez niezależnych reporterów takich jak magazyn Shutterbug, Rob Galbraith i The Luminous Landscape

  Noise Ninja jest oparty na unikalnej technologii z dziedziny matematycznej, którs została opracowana przez profesora nauk informatycznych. Technologia ta dokładnie odróżnia szum od detali, dzięki czemu daje w efekcie naturalnie wyglądające zdjęcie.

  Oto przykład poprawionego zdjęcia:  Program oferujemy w wersji:
   
 • Pro Bundle (Pulg-In i wersja samodzielna) – licencja do obu wersji: PhotoShop pug-in i wersji samodzielnej Noise Ninja. Aktywuje wszystkie funkcje włączając 16 bitową obsługę zdjęć (48 bitów na pixel), wsadowe i wielo-procesowe przetwarzanie

  Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
  Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii