Pajączek 5 NxG

135,30 
cena netto: 110,00 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Wybierz wersję Pajączek 5 NxG:

Pajączek to program do tworzenia stron WWW.
Zarówno prostych serwisów w HTML czy XHTML, jak również rozbudowanych, tworzonych w PHP, JavaScript, CSS i mySQL. Pajączek zawiera świetny edytor tekstowy z dziesiątkami schematów kolorowania i graficzny edytor WYSIWYG dla początkujących. W program wbudowany jest klient FTP i WebDAV oraz narzędzia weryfikacji kodu, odsyłaczy, pisowni, synchronizacji, obsługi baz danych, a także wiele gotowych szablonów stron. Dzięki tym cechom Pajączek stanowi doskonałe i wszechstronne narzędzie pomocne w budowaniu zarówno prostych jak i skomplikowanych witryn internetowych.

Nie ma chyba osoby w Polsce, mającej coś wspólnego z tworzeniem WWW, aby nie znała nazwy Pajączek . Wersja Professional to program dla ambitnych użytkowników, którzy chcą mieć pod ręką w zasadzie wszystko co potrzebne każdemu profesjonaliście.

Nawet w najwyższej wersji Professional, Pajączek jest wyjątkowo tani w porównaniu do innych, konkurencyjnych programów. Aby uczynić go jeszcze bardziej dostępnym, stworzyliśmy wersję Standard, która oferuje mniej funkcji niż jej starszy brat, ale jest znacznie tańsza i z jej pomocą można także stworzyć interesującą stronę internetową.

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii