PDF

Programy do PDF w ofercie sklepu AnySoft

Podstawową funkcją programów do PDF-ów jest oczywiście umożliwienie użytkownikowi odczytu plików zapisanych w tym formacie. Zadanie to może pełnić wiele aplikacji darmowych, takich jak chociażby przeglądarka internetowa. W ramach naszej oferty oddajemy do Twojej dyspozycji jednak aplikacje o zdecydowanie bardziej rozbudowanym zakresie dostępnych opcji. Każdy z proponowanych przez AnySoft programów PDF odznacza się przede wszystkim istotnie zwiększoną w stosunku do darmowych odpowiedników szybkością pracy. Ponadto posiada szereg dodatkowych funkcji, różnych w zależności od konkretnej aplikacji. Wśród nich znaleźć się mogą np. rozbudowane narzędzia do wyszukiwania określonych treści w pliku czy też efektywne rozwiązania pozwalające skopiować, wyszukać, wyróżniać lub komentować tekst. Tego typu opcje stanowią niezwykle pomocne rozwiązanie m.in. podczas pracy zespołowej, pozwalając na łatwe i szybkie porównywanie fragmentów plików, nanoszenie uwag oraz zaznaczanie treści wymagających szczególnej uwagi lub uwzględnienia jakichś zmian.

Część z oferowanych przez nas aplikacji do PDF umożliwia również czytanie plików w innych formatach takich jak np. MOBI i EPUB charakterystycznych dla e-booków oraz otwieranie plików z rozszerzeniami tekstowymi lub graficznymi. Niektóre z nich udostępniają też opcję generowania PDF-ów na podstawie plików innego typu oraz możliwość szybkiego dzielenia dokumentów wielostronicowych.

Oferujemy programy PDF w atrakcyjnych cenach

Bezpośrednia, bliska i wieloletnia współpraca AnySoft z kluczowymi wydawcami programów do obsługi PDF-ów przekłada się nie tylko na bardzo szeroką ofertę aplikacji tego rodzaju, ale również na możliwość zaproponowania Ci ich w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Olbrzymia większość z naszych produktów jest istotnie tańsza, niż wynika z oficjalnej oferty poszczególnych producentów. Naszym klientom dajemy także dostęp do atrakcyjnych dodatkowych rabatów udzielanych np. na aktualizacje lub zakup kolejnych wersji danego programu PDF.

Obsługa plików PDF programy polecane przez AnySoft

Spośród szerokiej gamy przeglądarek i edytorów PDF dostępnych w naszej ofercie ciężko wyłonić kilka najlepszych, zwłaszcza, że w wielu przypadkach wybór programu tego typu uzależniony jest od specyficznych potrzeb konkretnego użytkownika. Aby jednak ułatwić Ci zorientowanie się w funkcjonalnościach, które mogą zapewniać specjalistyczne aplikacje PDF, poniżej scharakteryzowaliśmy po krótce 3 wyjątkowo warte uwagi propozycje.

Program PDF-XChange

Jeśli chodzi o dobre aplikacje do obsługi plików PDF program PDF-XChange jest szczególnie doceniany przez użytkowników. Działa on na podobnej zasadzie do drukarki, jednak zamiast kierować rozmaite dokumenty do druku, zapisuje je do plików PDF. Do jego mocnych stron z pewnością zaliczyć należy możliwość tworzenia PDF-ów na bazie większości aplikacji działających na systemie Windows, takich jak np.: AutoCAD czy programy pakietu Microsoft Office, w tym m.in. Word, Excel czy Publisher.

Z pozostałych zalet programu PDF XChange wymienić warto również:

•    rozbudowane funkcje integrujące go z produktami pakietu MS Office, takie jak aktywne spisy treści czy możliwość wykorzystywania stylów internetowych,

•    opcje łączenia wielu plików o niejednolitych rozszerzeniach charakterystycznych dla pakietu MS Office w jednego PDF-a, uzyskiwana dzięki konwerterowi Office2PDF,

•    bogaty zestaw narzędzi PDF-Tools do tworzenia i modyfikowania dokumentów, poprzez np. zmazywanie stron, umieszczenie znaków wodnych oraz wiele innych funkcji specjalnych,

•    specjalistyczny moduł OCR, służący efektywnemu rozpoznawaniu tekstu.

Adobe Acrobat - program do PDF znany każdemu

Acrobat to jedna z najpopularniejszych na świecie przeglądarek i edytorów plików PDF. Aplikacja ta pozwala na wygodne przeglądanie, modyfikowanie oraz konwertowanie plików. Dzięki niej obieg ważnych danych w firmach znacząco się usprawnia. Spośród jej specyficznych atutów warto wymienić także umożliwienie łatwego podpisywania elektronicznych dokumentów, zaawansowane narzędzia do umieszczania komentarzy i łączenia ich w wątki, wyjątkowo wygodny i intuicyjny interfejs, a także opcję korzystania z gotowych lub własnych motywów graficznych. Edytor plików PDF Adobe Acrobat dedykowany jest na Windowsy, a w wersji PRO umożliwia również efektywną pracę na systemie MacOS.

FOXIT PHANTOM PDF program dla wymagających

FOXIT PHANTOMPDF to jeden z najbardziej kompleksowych edytorów PDF dostępnych na rynku. Umożliwia wybieranie, usuwanie, dodawanie i modyfikowanie w niemal dowolnym zakresie tekstów, grafik oraz innego rodzaju elementów uwzględnionych w plikach PDF. Jego główne atuty to przede wszystkim:

•    precyzyjne odwzorowywanie edycji w ramach finalnych kopii plików PDF,

•    możliwość edytowania dowolnych fragmentów zawartych w plikach,

•    jest to program do obsługi PDF-ów, który mimo wielu rozbudowanych funkcji posiada przyjazny i czytelny interfejs, a ponadto nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy,

•    opcja edycji dokumentów w wielu różnych wersjach językowych,

•    szybkość działania, niewielkie wymagania sprzętowe oraz mała przestrzeń zajmowana przez niego na dysku.

Jeśli zainteresowała Cię przedstawiona przez AnySoft oferta specjalistycznych programów do obsługi PDF, gorąco zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami oraz zapraszamy do kontaktu w przypadku chęci uzyskania pomocy.