Radmin Remote Control

229,63 
cena netto: 186,69 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)


Wybierz ilość maszyn zdalnych:

Szybki, niezawodny, łatwy w użyciu program do zdalnego zarządzania komputerami PC. Radmin umożliwia przejęcie kontroli nad innym komputerem PC przez sieć LAN, WAN lub połączenie modemowe. Ekran odległego komputera jest wyświetlany na ekranie monitora, a wszystkie ruchy myszy i naciśnięcia klawiszy są przekazywane do kontrolowanego komputera. Radmin zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do odległych komputerów z zainstalowanym systemem Windows.

Program zdalnej kontroli Radmin 3 składa się z dwóch odrębnych modułów: Programu Radmin Server 3 (należy go zainstalować na komputerze zdalnym) oraz programu Radmin Viewer 3 (należy go zainstalować na komputerze lokalnym). Tylko program Radmin Server 3 jest licencjonowany. Program Viewer 3 jest oferowany bezpłatnie i może być używany na dowolnej liczbie komputerów.

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

 

Oprogramowanie Radmin to szybkie i bezpieczne oprogramowanie do zdalnego sterowania i zdalnego dostępu - użytkownik może pracować na komputerze zdalnym tak, jakby przed nim siedział; dostęp do komputera jest możliwy z wielu miejsc. Oprogramowanie Radmin oferuje pełną obsługę systemu Windows 7 (32-bitowego i 64-bitowego), transfer plików, tekstowe i głosowe rozmowy między wieloma użytkownikami, obsługę zabezpieczeń systemu Windows, uwierzytelnianie Kerberos, 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich strumieni danych, dostęp Telnet, obsługę wielu monitorów oraz unikatową technologię DirectScreenTransfer™. W oprogramowaniu Radmin wykorzystywany jest protokół TCP/IP, powszechnie używany w sieciach LAN, WAN i w sieci Internet. Oznacza to, że dostęp do zdalnego komputera można uzyskać z dowolnego zakątka świata. Program Radmin jest zainstalowany na tysiącach komputerów firmowych na całym świecie. Wśród naszych klientów są firmy, w których program Radmin jest standardową aplikacją do zarządzania siecią.

 

Remote Control Software - Highest Speed of Work

Najwyższa szybkość pracy

  Program Radmin to najszybsze dostępne oprogramowanie do sterowania zdalnego. Nowa technologia DirectScreenTransfer™ wykorzystuje sterownik wideo działający w trybie jądra systemu, co pozwala na zwiększenie szybkości przechwytywania do setek aktualizacji ekranu na sekundę. Specjalne funkcje optymalizacji połączeń o niskiej przepustowości umożliwiają komfortową pracę nawet przy połączeniach modemowych lub GPRS.
Sprzętowe sterowanie zdalne dzięki obsłudze technologii IntelŸ AMT

Sprzętowe sterowanie zdalne dzięki obsłudze technologii IntelŸ AMT NOWOŚĆ!

  Nowa wersja programu Radmin 3.4 obsługuje technologię IntelŸ AMT (Active Management Technology) i umożliwia manipulowanie komputerem zdalnym nawet wtedy, gdy jest on wyłączony lub gdy nie można uruchomić systemu operacyjnego. Za pomocą programu Radmin Viewer komputer zdalny można włączyć, uruchomić ponownie oraz wyłączyć. Możliwe jest również przeglądanie i zmiana ustawień systemu BIOS na komputerze zdalnym oraz uruchomienie go z lokalnego napędu CD lub pliku obrazu dysku.
Remote Access Software - Windows 7 Compatible

Pełna zgodność z systemem Windows 7

  Program Radmin 3.4 w pełni obsługuje 32- oraz 64-bitową wersję systemu Windows 7, w tym funkcje Kontroli konta użytkownika oraz Szybkiego przełączania użytkowników. Program Radmin Server 3.4 obsługuje systemy operacyjne Windows 7/Vista/XP/2008/2003/2000 (32-bitowe) oraz Windows 7/Vista/XP/2008/2003 (64-bitowe). Program Radmin Viewer 3.4 obsługuje systemy operacyjne Windows 7/Vista/XP/2008/2003/2000/ME/98/95/NT4.0 (32-bitowe) oraz Windows 7/Vista/XP/2008/2003 (64-bitowe).
Remote Access Software - Challenge-response Password Authentication

Najwyższy poziom zabezpieczeń

  Program Radmin pracuje w trybie zaszyfrowanym, w którym wszystkie dane, obraz ekranu i ruch myszy oraz sygnały z klawiatury są szyfrowane za pomocą silnego zaawansowanego, 256-bitowego szyfrowania AES z losowo generowanymi kluczami. Filtr IP umożliwia dostęp jedynie do wybranych hostów lub sieci.
Remote Control Software - Text and Voice Chat

Rozmowa tekstowa i głosowa

  Rozmowa tekstowa, głosowa i tryby wysyłania, które zostały wprowadzone w wersji 3 programu Radmin, zostały opracowane w celu ułatwienia komunikacji z osobą pracującą na komputerze zdalnym, do którego podłączony jest użytkownik.
Remote Access Software - Easy to use

Łatwość użycia

  Bardzo łatwo nauczyć się korzystania z programu Radmin. Większość użytkowników zgadza się, że główną zaletą programu Radmin jest jego prostota. Wszystko wskazuje na to, że interfejs jest intuicyjny, a program jest bardzo łatwy w obsłudze. W przeciwieństwie do programów typu bloatware program Radmin nie ma nieprzydatnych 'dodatkowych' funkcji, które utrudniały by pracę z nim, były trudne do nauczenia się i mało wydajne.
Remote Control Software - Drag and Drop file Transfer

Bezpieczny transfer plików typu "przeciągnij i upuść" z funkcją "kopii różnicowej"

  W programie Radmin można z łatwością przeciągać i upuszczać dowolne pliki do i z komputera za pomocą interfejsu podobnego do Eksploratora Windows, w trybie zaszyfrowanym. Program Radmin posiada funkcję kopiowania plików, umożliwiającą aktualizację tylko tej części pliku, która różni się na obu komputerach. Ta funkcja nazywana jest "kopią różnicową", ponieważ kopiowane są tylko różnice w plikach. Umożliwia kontynuowanie operacji kopiowania po wystąpieniu awarii sieci, od punktu w którym wystąpiła awaria, a nie od początku. Ta funkcja jest używana automatycznie, gdy jakikolwiek plik jest kopiowany do komputera zdalnego lub z niego.
Remote Control Software - Multiple connections

Obsługa wielu połączeń

  Program Radmin obsługuje połączenia jednoczesne do tego samego zdalnego ekranu. Oznacza to, że można zaprosić przyjaciół lub kolegów do zdalnego wyświetlania ekranu, lub wyświetlać bądź sterować kilkoma ekranami zdalnymi z ekranu własnego komputera.
Remote Access Software - Free Technical Support

Darmowa pomoc techniczna przez e-mail

  Firma Famatech oferuje BEZPŁATNĄ pomoc techniczną przez e-mail dla zarejestrowanych klientów. Pytania techniczne można wysyłać na adres Formularza opinii. Zazwyczaj rozwiązujemy problemy techniczne w ciągu 24 godzin. W przypadku kontaktu z pomocą techniczną firmy Famatech prosimy o używanie języka angielskiego.

 

Inne funkcje:

 
 • Zgodność z funkcją wielu sesji użytkownika w systemie Windows 7, Windows Vista i Windows XP.
 • Program Radmin Viewer jest zgodny z programem Wine (sterowanie zdalne z poziomu systemu Linux).
 • Interfejs użytkownika z obsługą wielu języków i wbudowana pomoc.
 • Pełna obsługa wielu monitorów.
 • Program Radmin korzysta z technologii Video Hook Driver Technologie (DirectScreenTransfer™)
 • Obsługa wielu trybów kolorów (1, 2, 4, 8, 16, 24 bity)
 • Tryb połączenia Telnet.
 • Tryb połączenia z wyłączeniem komputera.
 • Obsługa trybów wysokiej rozdzielczości, do 2048х2048 pikseli.
 • Praca jako usługa systemowa w systemie Windows 7/Vista/XP/2008/2003/2000.
 • Nieograniczona książka telefoniczna dla połączeń Radmin
 • Skanowanie uruchomionych programów Radmin Server.
 • Kompatybilność z programem Radmin Server 2.x
 • Funkcja gładkiego skalowania (rozciągania) zdalnego ekranu.
 • Obsługa klawiszy specjalnych.
 • Obsługa kółka myszy.
 • Widok pełnego ekranu, gdy rozmiar ekranu zdalnego jest mniejszy niż ekranu lokalnego (czarna ramka).
 • Zabezpieczenia Radmin obsługują użytkowników z indywidualnymi uprawnieniami dostępu.
 • Metoda uwierzytelniania w oparciu o wymianę Diffie-Hellman z kluczem o rozmiarze 2048 bitów.
 • Informacja o nazwie DNS i nazwie użytkownika jest dodawana do pliku dziennika.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii