Remote Utilities

472,47 
cena netto: 384,12 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Wybierz wersję Remote Utilities:

Przedmiot transakcji: ilość wykupionych licencji określa ilość użytkowników, którzy będą mogli jednocześnie wykonywać połączenia z modułu administracyjnego. Dodatkowo każda licencja zawiera w sobie 12 miesięcy darmowych aktualizacji.

Sposób dostawy: klucz licencyjny dostarczany elektronicznie

Czas dostawy: Zwykle 1-2 dni robocze po otrzymaniu wpłaty

Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download Remote Utilities

Remote Utilities to wysoce konfigurowalne i bezpieczne narzędzie do połączeń zdalnych i zdalnego zarządzania maszynami dla profesjonalistów IT. Możesz tworzyć połączenia zdalne, przesyłać pliki, i wykonywać na maszynie wszystko dokładnie tak, jakby się przed nią siedziało. 

Główne moduły obejmują moduł administracyjny, który jest centrum dowodzenia: stąd możesz zarządzać połączeniami zdalnymi z wykorzystaniem książki adresowej, rozpoczynać połączenie w różnych trybach oraz uruchamiać narzędzia, jak na przykład konfigurator MSI. Następnym modułem jest moduł zdalny - Host: musi on zostać zainstalowany na wszystkich komputerach i serwerach zdalnych, i zapewnia do nich pełny dostęp 24/7.

Pozostałe moduły to:

Agent - służy on do nawiązywania połączeń z pulpitem zdalnym, jak na przykład w sytuacji zdalnego wsparcia. Moduł ten nie wymaga instalacji, ani uprawnień administratora.

Server - jest to moduł, który można samemu hostować. Będzie on działał jako przekaźnik połączeń, a także jako serwer synchronizacji i autoryzacji dla połączeń zdalnych.

Portable Viewer - dzięki temu modułowi możesz uzyskać dostęp do swoich maszyn zdalnych z dowolnego komputera. Wystarczy go pobrać i przekopiować na klucz USB.

Maksymalna liczba punktów końcowych na użytkownika (licencję):
Starter: 20;
Mini: 50;
Pro: Bez limitów;

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii