SketchUp Pro PL [Subskrypcja roczna]

2 143,52 
cena netto: 1 742,70 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Roczna subskrypcja na użytkowanie programu - polska wersja językowa
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / download - Sketchup Pro

3D dla Każdego! Stworzony dla potrzeb koncepcyjnego etapu projektowania, Trimble SketchUp jest wydajnym, łatwym w użyciu oprogramowaniem do projektowania 3D. Program łączy solidny zbiór narzędzi z inteligentnym systemem rysowania, który zwiększa efektywność i ułatwia projektowanie 3D. Od prostych do skomplikowanych, koncepcyjnych do realistycznych, Trimble SketchUp umożliwia tworzenie i modyfikowanie projektów 3D szybko i z łatwością.

Od wersji 2019 Trimble wyszło naprzeciw oczekiwaniom użytkowników przechodząc na model subskrypcyjny, dzięki czemu oprogramowanie jest dostępne w sklepach w zdecydowanie bardziej przystępnych cenach, a ponadto można cieszyć się zawsze aktualnym oprogramowaniem!

Dodatkowo zawiera Viewer dla AR/VR oraz Vive, Oculus, Hololens i WMR.
Trimble Connect - bez ograniczeń przestrzeni przechowywania. W cenie dostępna także komercyjna wersja ONLINE (na stronie producenta opisana jako SketchUp Shop).

SketchUp Pro 2019 to najprostszy sposób na rysowanie w 3D.

 

Nowości w wersji 2019:

  • Możliwość zmiany wyświetlanego rodzaju linii dla krawędzi znajdujących się na poszczególnych warstwach: ciągłe, przerywane, kropkowane...
  • Ulepszone wyświetlanie wyników pomiarów odległości
  • LayOut sprawdza, czy otwierany projekt nie jest już wczytany, aby uniknąć duplikatów
  • Ulepszony import i eksport plików .dwg z LayOut, zwłaszcza dla danych przeznaczonych dla SketchUp
  • Trimble Connect: ogromna przestrzeń w chmurze dla jeszcze lepszej (współ)pracy
  • SketchUp for Web: dodany został podgląd na żywo dla eksportu do .png, dzięki któremu można dokonywać poprawek nawet w najbardziej niesprzyjających technicznie momentach
  • SketchUp Viewer jest dostępny na zestawy VR!
  • Ułatwione korzystanie z 3D Warehouse

 


 

Nowości w wersji 2018:

 

Nazwane przekroje
Tak jak komponenty, płaszczyzny przekrojów posiadają nazwy i symbole, dzięki czemu łatwo je odnaleźć, uporządkować czy edytować. Dotarcie do przekrojów oraz zarządzanie nimi jest teraz bezproblemowe.

Skalowane rysowanie
Musisz dodać linie, których nie ma w Twoim modelu? Utwórz skalowany rysunek w LayOut i szkicuj po modelu 3D. Albo utwórz szczegółowy rysunek i skaluj go bezpośrednio w LayOut.

Wypełnione przekroje
Wypełnienie przekrojów to nowość w SketchUp. Z okna dialogowego styli, wybierz kolor dla wypełnień i dodawaj do szablonów.

Importer DWG
Importuj pliki DWG do LayOut, a znajdziesz tam ilustracje już zeskalowane do rozmiaru papieru. Teraz projekty SketchUp mogą współistnieć na równi z rysunkami tworzonymi w formacie CAD oraz korzystać ze wszystkich bibliotek z plikami DWG.

IFC Import/Export
BIM działa najlepiej, gdy informacje przemieszczają się swobodnie pomiędzy aplikacjami. Możesz polegać na IFC w SketchUp, który przetransferuje przypisane cechy i sprawnie utrwali je w projekcie.

 


 

Oto nowości w edycji 2017:

Graphics Pipeline 2.0
Oprogramowanie firmy Trimble otrzymało ulepszony i ujednolicony silnik renderowania modeli, pracujący jeszcze sprawniej i wydajniej niż dotychczas!

Widzisz (przez) to?
Efekt przeźroczystości renderuje się jeszcze szybciej i wygląda jeszcze lepiej! Ponadto wyświetlanie nakładających się na siebie warstw przeźroczystych wygląda jeszcze lepiej dokładniej ukazując głębię pola!

Jeszcze większa dokładność
Za pomocą narzędzia inteligentnego przyciągania oraz ulepszonego wyświetlania Hi-DPI masz jeszcze większą kontrolę nad przestrzenią roboczą!

Wprowadzamy... tabele
Teraz w widoku LayOut można w prosty sposób załączać elegancie tabele, które pobierają dane bezpośrednio z plików źródłowych (dzięki czemu ich aktualizacja to kilka kliknięć)!

Ułatw życie sobie i innym - eksportuj pliki do .DWG
Wielu ludzi korzysta z projektów tworzonych w programie SketchUp w innych programach CAD. Teraz będą mogli otrzymać pojedynczy, wzorowo poukładany plik!

(Wirtualna) rzeczywistość dostraja się do ciebie
Dostosuj kolory osi, nieba i ziemi, aby widzieć wszystko jak na dłoni!

Trwałe identyfikatory
Każdy obiekt w projekcie posiada swój własny identyfikator, dzięki czemu SketchUp jeszcze sprawniej aktualizuje widok LayOut!

Zarządzaj rozszerzeniami
Nowy moduł programu SketchUp pozwala na łatwe włączanie, wyłączanie i odinstalowywanie rozszerzeń programu!

 

Ponadto SketchUp Pro cechuje:
64-bitowe wersje dla Windows i Mac OS
Dopracowany kod narzędzia Face Finder, którego SketchUp używa do rysowania widoku. Oczekuj dużej poprawy wydajności w operacjach takich, jak fragmentacja (Explode), zwłaszcza na najbardziej skomplikowanych modelach.
- SketchUp zna teraz style, które pomagają modelom renderować się szybciej. Zauważysz "Szybkie Style" (Fast Styles) przypięte do okna styli - również te, które stworzysz osobiście.
- SketchUp zawiera oficjalne narzędzie obrotu prostokąta (Rotated Rectangle tool), dzięki któremu możesz teraz rysować precyzyjne prostokąty bez ograniczenia domyślnymi osiami.
- Z naszym nowym trzypunktowym narzędziem łuku przy rysowaniu zakrzywionych krawędzi już cztery różne metody są do Twojej dyspozycji.
- Podrasowaliśmy narzędzie etykiet (Label tool) w widoku LayOut. Możesz teraz wygodnie umieszczać i wyrównywać przepiękne, dwusegmentowe wskaźniki podpisów. Uczyniliśmy również tekst etykiet o wiele sprytniejszym - umieszczając etykietę możesz wybrać informację, którą chcesz z nią powiązać. - --Atrybuty komponentów, klasyfikacje BIM, pola powierzchni: do dzieła, opisuj, jak Ci się podoba.
Licencjonowanie SketchUp Pro jest teraz przyjaźniejsze. Każde pobranie SketchUp 2017 rozpoczyna się 30-dniowym okresem próbnym funkcji wersji Pro. Nawet lepiej, licencje 2017 Pro mogą być używane zarówno na komputerze Mac, jak i PC. Licencje korporacyjne i sieciowe? Je również uczyniliśmy o wiele prostszymi.
- Z importem z plików IFC SketchUp Pro 2017 jest do tej pory naszym najprzyjaźniejszym modelowaniu informacji wydaniem. Dopracowaliśmy Klasyfikator (Classifier), nasze narzędzie do wdrażania branżowych standardów typów, które pozostają z Twoim modelem podczas jego podróży pomiędzy narzędziami BIM.
- Dodaliśmy wiele funkcji nowego API języka Ruby by pomóc deweloperom rozszerzeń dla SketchUp tworzyć narzędzia, które zarządzają warstwami, klasyfikacjami, przekrojami i nie tylko.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również