Snagit 2022 - wydany

Snagit 2022

Snagit jest to popularny program służący nagrywaniu, edycji oraz wysyłaniu nagrania ekranu, klipów wideo, czy obrazów.

Snagit 2022 poza znanymi już funkcjami tym razem oferuje wiele nowości ułatwiających pracę.

W tej wersji nowości głównie dotyczą pracy pomiędzy platformami Windows oraz Mac, a są dosyć obszerne. Na szczęście nie kończy się to na nowościach spoza limitów platform, i oto ważne nowości:

  • Kamera wideo

Od teraz istnieje prosta, oraz łatwa możliwość wykorzystania kamery wideo w swoim filmie. Obraz z kamery jest nagrywany równocześnie z ekranem urządzenia, oraz od razu montowany na nagranie. Pełna kontrola umożliwia wyłączanie, włączanie, zmianę rozmiaru czy przenoszenie obrazu z kamery w czasie nagrywania co na pewno ułatwi całą pracę z programem.

  • Zapisy w chmurze

Wszyscy którzy pracują na kilku urządzeniach, nie muszą już przenosić ręcznie plików pomiędzy komputerami/laptopami dzięki nowej funkcji zapisu w chmurze, który obsługuje zapisy w najpopularniejszych serwisach chmury! Współgra to z następnymi punktami w celu zapewnienia jak najlepszych warunków do pracy!

  • Własny format plików

Pliki Snagit są od teraz zapisywane we własnym, oddzielnym formacie co umożliwia długo wyczekiwaną funkcję możliwości przenoszenia projektów pomiędzy urządzeniami z systemem Windows oraz Mac bez ograniczeń.

  • Ujednolicenie narzędzi

Poprzedni punkt nie byłby możliwy gdyby nie udostępnienie wszystkim użytkownikom narzędzi charakterystycznych dla konkretnych systemów. Dzięki temu użytkownik Mac, czy Windows ma dostęp do wszystkich, oraz takich samych narzędzi. Więc przenoszone projekty pomiędzy systemami będą wyglądały identycznie bez różnicy spowodowanej systemem.

  • Grupowanie obiektów

W przypadku używania wielu obiektów na ekranie, bardzo przydatne może okazać się ich zgrupowanie. Dzięki wersji 2022 możliwe jest połączenie wielu obiektów w grupę, co na pewno bardzo ułatwi pracę.

  • Animacje podglądowe

Korzystanie z programu stało się jeszcze łatwiejsze dzięki animacjom podglądowym szczegółowo pokazującym pracę, działanie oraz zastosowania danego narzędzia czy efektu.

 

Więcej o programie można przeczytać na naszej stronie produktu, do której odwiedzenia zapraszamy!

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii