TechSmith SnagIt (Win/Mac) zawiera 1 rok maintenance

293,26  315,33 
cena netto: 238,42 
cena obniżona: promocja cenowa - TechSmith
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 1-2 dni od otrzymania wpłaty (w dni robocze)
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download - Snagit

 

Nowa wersja Snagit 2021 zapewnia jeszcze więcej sposobów łatwego i skutecznego dzielenia się wiedzą za pomocą elementów wizualnych, w tym gotowych szablonów do tworzenia poradników oraz dodatkowej integracji ze zwykłymi narzędziami komunikacji, takimi jak Slack.

Stworzyliśmy nowe pliki PDF dotyczące sprzedaży, filmy o produktach i nie tylko, których możesz używać z wersją Snagit 2021. Zaktualizowaliśmy również numery części i FAQ dotyczące wydania. Wszystkie te zasoby można znaleźć na portalu partnerów TechSmith. Twoja organizacja może również mieć je na swoich wewnętrznych portalach produktowych.

Za pomocą TechSmith Snagit, można zaznaczać i nagrywać wszystko z ekranu komputera, następnie dodać tekst, strzałki, lub efekty, a potem zapisać nagranie do pliku lub wysłać od razu emailem. Program umożliwia nagrywanie i przesyłanie artykułów, obrazków lub stron internetowych bezpośrednio z komputera. SnagIt daje również możliwość nagrywania i przesyłania obrazów jakiejkolwiek aplikacji, która aktualnie jest uruchomiona na komputerze. Program umożliwia wykonywanie zrzutów całości lub dowolnej części ekranu (np. aktywnego okna), wyposażony jest w funkcję przewijania ekranu aby zapisać informacje, które nie mieszczą się na ekranie.

Ze Snagitem możesz przechwytywać dowolne elementy ekranu z pikselową precyzją za pomocą technologii przeciągnij i upuść.

Przechwytuj regiony, których obejrzenie w całości wymaga przewinięcia strony. Snagit może automatycznie przewinąć i zapisać zadany obszar w pionie, poziomie lub w obu kierunkach.

 

 

Nowości w TechSmith Snagit 2022
 • Zapisywanie plików w chmurze - umożliwia łatwe oraz bezpieczne przechowywanie lub przenoszenie plików bez konieczności magazynowania na dysku.
 • Nowy format plików - zezwala na pracę na tym samym pliku na urządzeniu z systemem Windows czy Mac.
 • Ujednolicenie narzędzi - różniące się wcześniej wersje są już identyczne pod kątem dostępnych narzędzi dzięki dodaniu odpowiednich funkcji.
 • Grupowanie obiektów - umożliwia od teraz zebranie wielu obiektów czy efektów w jedną łatwo edytowalną grupę.
 • Animacje podglądowe - ułatwiają znalezienie odpowiedniego narzędzia do aktualnej potrzeby dzięki prostym oraz czytelnym animacjom podglądowym najechanego efektu czy narzędzia.
 • Obraz z kamery - jest teraz nagrywany oraz nakładany na obraz w czasie rzeczywistym, co znacznie ułatwia oraz przyśpiesza proces, i umożliwia manipulowanie oknem w czasie nagrywania, tak samo jak wyłączenie lub włączenie kamery.
Nowości w TechSmith Snagit 2021
 • Większa swoboda z szablonami – w wersji 10 wprowadzono to. Szablony można teraz dostosować do potrzeb użytkownika, aby uzyskać bardziej spersonalizowane wyniki, w tym łatwiejszą zmianę kolejności poszczególnych kroków.Również po utworzeniu określonego schematu kolorów można je używać wielokrotnie i udostępniać je współpracownikom.
 • Zrzuty ekranu w uproszczonym projekcie interfejsu użytkownika – Za dotknięciem przycisku klasyczny zrzut ekranu można automatycznie przekonwertować na obraz w stylu SUI. W wersji 2021 algorytm tej funkcji został dopracowany, elementy UI są lepiej rozpoznawane i jednolicie uproszczone.
 • Szybsza wydajność i inne wymagania klientów - Różne ulepszenia systemu zapewniają teraz szybsze wyzwalanie przechwytywania, płynniejsze skalowanie i lepsze wyświetlanie w edytorze. Dzięki efektowi wygładzania narysowane linie w Penn tool są wyraźniejsze i gładsze.

 

Nowości w TechSmith Snagit 2018.2
 • Nowy język - Francuski
 • Dodany kursor do podglądu usuwanego obszaru w narzędziu do usuwania
 • Ulepszenia interfejsu graficznego
 • Okno właściwości zawsze wyświetla nazwę czcionki
 • Zaktualizowane protokoły bezpieczeństwa sieciowego
 • Poprawki błędów i inne ulepszenia
Nowości w TechSmith Snagit 2018.1
 • Dodano przyciąganie krawędzi obiektów;
 • Ulepszona obsługa automatycznego wybierania okien podczas przechwytywania programów PowerPoint i Word;
 • Okno właściwości w programie Snagit Editor zawsze pokazuje nazwę czcionki;
 • Dodano opcję ekstra-niskiej ilości klatek na sekundę do nagrywania filmów;
 • Dodano funkcję rozpoznającą kamerę USB przy awarii wbudowanej kamery;
 • Poprawki błędów;
Nowości w TechSmith Snagit 2018
 • Inteligentne narzędzie do przenoszenia
  • Narzędzie to analizuje zadany obraz pod kątem obiektów, które się w nim znajdują, i pozwala na ich przesunięcie, ułatwiając niezwykle edycję obrazów!
  • Dzięki tej funkcji można także dokonywać zmian pracując na tekście, oraz kopiować dzięki możliwości automatycznego odczytania tekstu z grafiki!
 • Funkcjonalność zaawansowanej edycji tekstu zawartego na obrazie;
 • Dodane podpowiedzi ekranowe pozwalające na szybsze zapoznanie się z programem;
 • Eksport poprzez przeciągnięcie do folderu;
Nowości w TechSmith Snagit 13
 • Bezpośrednie przesyłanie i edycję filmów i zdjęć ze smartfona
 • Przycinanie wideo, które pozwala łatwo pozbyć się zbędnych części nagrania
 • Narzędzie do nagrywania sekwencji kroków
 • Pieczątki z grafikami zaprojektowanymi specjalnie do zrzutów ekranu - możesz używać tych wbudowanych w program, jak również pobrać więcej ze strony producenta.
 • Efekty specjalne: ramki, cienie i perspektywy dla zrzutów ekranu oraz możliwość tworzenia własnych styli.

Dzielenie się nigdy nie było prostsze

Jedną z opcji najbardziej zachwalanych przez użytkowników programu jest możliwość szybkiego wysyłania przechwyconych obrazów za pomocą różnego rodzaju komunikatorów. TechSmith Snagit posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu w prosty sposób można podzielić się zrzutami ekranu lub własnoręcznie opracowanym wideo drogą mailową, a także wrzucając je na blogi, do dokumentów, materiałów szkoleniowych czy też za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jest to możliwe dzięki zintegrowaniu aplikacji Snagit z zainstalowanymi na komputerze aplikacjami, takimi jak Microsoft Power Point, Microsoft Word i Excel, Google Drive, Dropbox, Twitter, Facebook i Youtube. TechSmith Snagit obsługuje także mniej popularne programy, m.in. Screencast, Camtasia czy Evernote. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy, aby inne osoby uzyskały dostęp do stworzonego zrzutu.

Najlepsza funkcjonalność

Snagit po raz kolejny został ogłoszony liderem wśród programów służących do tworzenia wideo z komputera i zrzutów ekranu. Wyróżnienie przyznano w 2018 roku przez G2 Crowd, największą na świecie platformę do analizy rozwiązań biznesowych. Z oceną 4,9/5 TechSmith Snagit zdeklasowało konkurencję.

Rekomendowane wymagania sprzętowe

Aby program mógł uruchomić się na danym urządzeniu i bezbłędnie pracować, należy spełnić kilka wymagań. Posiadany komputer musi zawierać:

– System operacyjny Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1, Windows Server 2016 lub Windows Server 2012 R2 (w przypadku Windowsa N wymagane jest również obsługiwanie Media Foundation Pack). TechSmith Snagit uruchamia się też na urządzeniach z systemem macOS Mojave (10.14), High Sierra (10.13) i Sierra (10.12);

– Zestaw bibliotek .NET w wersji 4.6 lub wyższej;

– Przynajmniej jednordzeniowy procesor 2.4 GH. Dwurdzeniowy procesor i5 jest wymagany do korzystania z funkcji video capture;

– 1 GB pamięci RAM. Uruchomienie opcji video capture zwiększa ilość pamięci do 4 GB;

– 500 MB wolnego miejsca na dysku do instalacji TechSmith Snagit.

Wersje oprogramowania

Aplikacja umożliwia instalację w dwóch wersjach: 32-bitowej oraz 64-bitowej. Producent zaleca tę drugą opcję w przypadku używania kilku monitorów jednocześnie lub korzystania z ekranu wykorzystującego technologię 4K. 64-bitowa wersja TechSmith Snagit jest wymagana do skorzystania z funkcji łączenia obrazów.

Zachęcamy do składania zamówień na Snagit w naszym sklepie internetowym. Za niewielką dodatkową opłatą możemy wysłać program na nośniku CD wraz z wydrukowanym certyfikatem legalności.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również