TMS Component Studio Single Developer License

3 076,54 
cena netto: 2 501,25 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Licencja trwa 2 lata, oraz zawiera użyteczne programy skupiające się na tworzeniu programów, oraz pewną liczbę o przeznaczeniu biurowym, takich jak służące do tworzenia wykresów.

Programy zawarte w ramach tej licencji:

  • TMS VCL UI Pack

Ponad 600 komponentów VCL, w tym siatki, pasek narzędzi Office, planowanie, tworzenie harmonogramów, kalendarze, zaawansowane kontrolki edycji, aktualizacje internetowe, ulepszone pole list, widok drzewa, kombinacje, obsługa plików CAB i wiele więcej...

  • TMS FMX UI Pack

Zestaw wysoce konfigurowalnych i stylizowanych komponentów do wieloplatformowego tworzenia aplikacji FireMonkey. Umożliwia na wykorzystanie w systemach operacyjnych Win32, Win64, Mac-OSX i iOS z jedną bazą kodu.

  • TMS IntraWeb Component Pack Pro

Tworzenie aplikacji internetowych za pomocą IntraWeb staje się łatwiejsze dzięki ponad 70 kontrolkom, począwszy od zaawansowanych edycji, kalendarzy, siatek, menu i wielu innych.

  • TMS VCL Chart

VCL Chart umożliwia wielopanelowe lub wieloseryjne wykresy finansowe i biznesowe. Obsługuje wykresy linii, słupków, obszarów, pasm, ułożonych słupków, ułożonych obszarów, ciasta, pączka, OHLC, świecznika, histogramu, bąbelka jak i wykresów błędów.

  • TMS IntraWeb Charts

Szybkie wielopanelowe wykresy finansowe i bogate w funkcje komponenty wykresów 2D.

  • TMS Async

Lekka, szybka i łatwa w użyciu komunikacja szeregowa, z obsługą bezpośredniej komunikacji RS232, modemów, terminali i obsługą protokołów modemu X - Y - Z.

  • TMS Instrumentation Workshop

Biblioteka zawierająca ponad 80 komponentów umożliwiająca tworzenie profesjonalnie wyglądających oprzyrządowania i aplikacji multimedialnych z komponentami cyfrowymi, takimi jak diody LED, lunety, banery, suwaki, pokrętła, przyciski, mierniki, wysokowydajne timery i wiele więcej

W trakcie trwania licencji aktualizacje dostępnych produktów są darmowe.

Ponadto licencja obejmuje pełne wsparcie centrum pomocy producenta oraz dostęp do wersji testowych zawartych programów.

Wieczyste licencje

Wszystkie produkty zawarte w tej paczce będą dostępne nawet po wygaśnięciu licencji, jednak już bez wsparcia technicznego czy dostępu do nowych wersji programów.

Przedmiotem transakcji jest klucz licencyjny

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również