TMS FNC Component Studio Single Developer License

3 338,22 
cena netto: 2 714,00 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Jest to cały zestaw uniwersalnych komponentów Delphi i C++ Builder do tworzenia podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL lub WEB dla systemów Windows, macOS, iOS, Android, Linux i sieci

Licencja trwa 1 rok.

Programy zawarte w ramach tej licencji:

 • TMS FNC UI Pack

  Uniwersalne, potężne, bogate w funkcje elementy sterujące Delphi i UI konstruktora C++ w jednym zestawie komponentów dla podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL i WEB. Obejmuje siatkę, planer, widok drzewa i rozbudowany edytor.

 • TMS FNC Maps

  Uniwersalne komponenty Delphi i konstruktora C++ do mapowania, danych geograficznych, wizualizacji stref czasowych, obliczania tras i kierunków. Umożliwia korzystanie z wybranej usługi mapowania, takiej jak Google Maps, OpenStreet Maps, Bing Maps, Here Maps w podstawowych aplikacjach VCL, FMX, LCL i WEB.

 • TMS FNC WX Pack

  Zestaw uniwersalnych komponentów Delphi i konstruktora C++ umożliwiający korzystanie z wyjątkowej i sprawdzonej technologii internetowej z podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL i WEB.

 • TMS FNC AppTools

  Uniwersalne komponenty Delphi i konstruktora C++ do zarządzania aplikacjami komputerowymi VCL lub FMX.

 • TMS FNC Chart

  Uniwersalny, wysoce konfigurowalny komponent wykresów Delphi i konstruktora C++ przeznaczony do danych biznesowych, statystycznych, finansowych i naukowych do użytku w podstawowych aplikacjach VCL, FMX, LCL i WEB.

 • TMS FNC Cloud Pack

  Uniwersalne komponenty Delphi i C++ zapewniające bezproblemowy dostęp do Google, Microsoft, Paypal i wielu innych usług w chmurze z podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL i WEB.

 • TMS FNC Blox

  Uniwersalne komponenty do tworzenia diagramów i schematów blokowych Delphi i C++ dla podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL i WEB

 • TMS FNC Dashboard Pack

  Uniwersalne komponenty panelu Delphi i C++ dla podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL i WEB

 • TMS FNC WebSocket

  Uniwersalne komponenty serwerowe i klienckie Delphi i C++ WebSocket dla aplikacji VCL, FMX i WEB

 • TMS FNC Core

  Uniwersalna warstwa podstawowa do tworzenia bogatych wizualnych i niewizualnych komponentów Delphi i C++ dla podstawowych aplikacji VCL, FMX, LCL i WEB

W trakcie trwania licencji aktualizacje dostępnych produktów są darmowe.

Ponadto licencja obejmuje pełne wsparcie centrum pomocy producenta oraz dostęp do wersji testowych zawartych programów.

Wieczyste licencje

Wszystkie produkty zawarte w tej paczce będą dostępne nawet po wygaśnięciu licencji, jednak już bez wsparcia technicznego czy dostępu do nowych wersji programów.

Przedmiotem transakcji jest klucz licencyjny

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również