TMS VCL Single Developer License

5 185,00 
cena netto: 4 215,45 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Jest to paczka zawierająca przydatne, a często nawet niezbędne programy znacząco ułatwiające pracę nad aplikacjami systemu Windows, skracając czas potrzebny na wykonanie zadań.

Programy zawarte w ramach tej licencji:

 • TMS VCL UI Pack

Ponad 600 komponentów VCL, w tym siatki, pasek narzędzi Office, planowanie, tworzenie harmonogramów, kalendarze, zaawansowane kontrolki edycji, aktualizacje internetowe, ulepszone pole list, widok drzewa, kombinacje, obsługa plików CAB i wiele więcej...

 • TMS VCL Cloud Pack

Bezproblemowy dostęp do usług w chmurze z poziomu aplikacji Windows.

 • TMS VCL Chart

Szybkie wielopanelowe wykresy finansowe i bogate w funkcje komponenty wykresów 2D. Obejmuje szeroką gamę typów wykresów 2D: liniowy, słupkowy, warstwowy, kołowy, pierścieniowy, pasmowy, słupkowy, warstwowy, OHLC, świecznikowy, histogram, bąbelkowy, błąd, ... w jednym lub wielu panelach z przewijaniem, skalowaniem, rozdzielaczem, przeciąganiem i upuszczaniem, zsynchronizowanym przewijanie za pomocą myszy lub klawiatury.

 • TMS PassKit

Generowanie kuponów PassKit, biletów na wydarzenia, kart sklepowych, biletów podróżnych do portfela PassKit iOS od Delphi czy konstruktora C++.

 • TMS FlexCel Component Suite dla VCL

Zestaw komponentów do natywnego generowania raportów plików Excel i manipulowania plikami Excel dla wielu platform. Tworzenie raportów Excel, przeglądanie czy aktualizacja plików bez konieczności instalowania programu Excel na urządzeniu.

 • TMS Scripter

Natywny silnik skryptowy VCL dla Pascal i Basic z debuggerem. Wbudowując obsługę skryptów w swoje aplikacje, można zapewnić wysoki stopień konfigurowalności, elastyczności i automatyzacji kontroli w wybranych aplikacjach.

 • TMS Query Studio

Query Studio zapewnia łatwy sposób na zapewnienie użytkownikom dostępu do zaawansowanych zapytań bez konieczności posiadania wiedzy na temat języka SQL. Użytkownicy mogą konfigurować złożone zapytania w niemal naturalny sposób za pomocą Query Studio. Upuszczenie komponentu VisualQuery na formularzu i połączenie z bazą danych otwiera możliwości zapytań wizualnych Query Studio.

 • TMS Unicode Component Pack

Biblioteka ponad 50 komponentów umożliwia dodanie wsparcia Unicode do aplikacji Delphi i konstruktora C++. Zawiera zamienne komponenty dla większości standardowych kontrolek.

 • TMS Async

Lekka, oraz łatwa w obsłudze komunikacja szeregowa ze wsparciem dla komunikacji RS232, modemów, terminali, protokołu X - Y - Z.

 • TMS VCL Plugin Framework

TMS Plugin Framework oferuje architekturę do dzielenia dużych aplikacji na wiele dynamicznie ładowanych pakietów. Zmniejsza to rozmiar plików do wysyłania aktualizacji, wysyłając tylko aktualizacje wtyczek lub umożliwia dystrybucję określonych modułów funkcjonalności tylko do wybranej grupy klientów.

 • TMS VCL Security System

System Bezpieczeństwa TMS ułatwia definiowanie uprawnień użytkownika na poziomie menu lub formularza. Funkcje zarządzania użytkownikami opierają się na profilach użytkowników/grup przechowywanych w bazie danych. Użytkownicy mogą być grupowani i dziedziczyć prawa, co pozwala na zintegrowanie wysoce wyrafinowanego i szczegółowego zarządzania użytkownikami z daną aplikacją. Tylko w przypadku nadania przez użytkownika odpowiedniego uprawnienia przez administratora może on przeglądać lub korzystać z określonej funkcji przydzielonej przez administratora.

 • TMS VCL Instrumentation Workshop

Biblioteka zawierająca ponad 80 komponentów, umożliwiająca tworzenie profesjonalnie wyglądających oprzyrządowania i aplikacji multimedialnych z komponentami cyfrowymi, takimi jak diody LED, banery, suwaki, pokrętła, przyciski, mierniki, timery o wysokiej wydajności i wiele więcej...

 • TMS Workflow Studio

Workflow Studio to framework Delphi VCL do zarządzania procesami biznesowymi (BPM). Dzięki Workflow Studio można łatwo dodawać funkcje przepływu pracy i BPM do swojej aplikacji, umożliwiając  użytkownikowi końcowemu tworzenie definicji przepływów pracy i ich uruchamianie.

 • TMS Diagram Studio

Diagram studio dodaje możliwość tworzenia diagramów i schematów blokowych do dowolnej aplikacji. Program zapewnia interfejs podobny do MS Visio do tworzenia diagramów i schematów blokowych w czasie wykonywania, w tym predefiniowane bloki i otwartą architekturę do dodawania własnych bloków.

 • TMS MultiTouch SDK

SDK do tworzenia wciągających, interaktywnych aplikacji multimedialnych lub dotykowych systemów informacyjnych dla publicznych punktów sprzedaży.

 • TMS Logging

Kompaktowa, wieloplatformowa platforma rejestrowania oferująca informacyjne wyjście dziennika dla elastycznej liczby celów przy minimalnej ilości kodu.

W trakcie trwania licencji aktualizacje dostępnych produktów są darmowe.

Ponadto licencja obejmuje pełne wsparcie centrum pomocy producenta oraz dostęp do wersji testowych zawartych programów.

Wieczyste licencje

Wszystkie produkty zawarte w tej paczce będą dostępne nawet po wygaśnięciu licencji, jednak już bez wsparcia technicznego czy dostępu do nowych wersji programów.

Przedmiotem transakcji jest klucz licencyjny

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również