Txt2dots

490,77 
cena netto: 399,00 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)


Zdarzyło ci się kiedyś ślęczeć nad projektem, gdzie klient wymyślił logo, w którym litery składają się zapalonych lampek? Albo, w którym logo miało byćzłożone z malutkich diamencików? Albo nad ilustracją symbolu Euro ułożonegoz monet?
Jeżeli choć raz odpowiedziałeś tak - to znalazłeś odpowiedniprogram dla ciebie!
txt2... (czytaj: text to dot's) jest twoim rozwiązaniem! Program wczyta przygotowane ikony, złoży je z maskami a ty jedynie napiszesz tekst, wybierzesz czcionkę, jej wielkość albo wczytasz logo, wciśniesz jeden klawisz i pójdziesz na kawę - a program poukłada odpowiednio ikony i przeliczy gotowy plik z maską w wysokiej rozdzielczości wprost do dalszej obróbki! No, może nie tak jeden klawisz, - ale ustawienia programu są banalnie proste i intuicyjne.
OK, teraz to już musisz przejść pobierać demo i przekonać się, że jest właśnie tym, na co czekałeś od dawna.

Program txt2dots pozwala stworzyć wewnętrzną bazę ikon z których później będzie tworzył grafikę. Można wybrać czcionkę i wpisać tekst jaki ma zostać przetworzony lub wczytać dowolną grafikę w której poszczególne piksele zostaną zamienione na odpowiednie ikony. Tekst można formatować wymuszając użycie konkretnych ikon dla konkretnych liter (np. efekt giełdowej tablicy informacyjnej z czerwonymi informacjami o spadkach i zielonymi o wzrostach). Poszczególne ikony mogą być ułożone równo w rzędach i wierszach lub rozmieszczane losowo.

Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii