Zoiper 5 PRO

328,73 
cena netto: 267,26 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Nie lubisz, gdy ktoś podsłuchuje Twoje rozmowy? My też nie, dlatego oferujemy szyfrowanie całej komunikacji tekstowej, głosowej i wideo za pomocą TLS/SRTP i ZRTP.

Zoiper działa na wielu różnych platformach. Bez względu na to, czy korzystasz z macOS, Linux lub Windows. iOS, Android lub przeglądarki, mamy rozwiązanie dla wszystkich (i ciężko pracujemy nad dodaniem jeszcze więcej).

Poprawa wydajności komunikacji

Integracja Click-2-dial CRM, rozpoznawanie numerów, wtyczki Outlook i Thunderbird.

Mały ślad

Zoiper nie opiera się na Javie, Flashu czy .NET, ale jest napisany w starym C/C++ i Assembly. Skutkuje to niskim zużyciem pamięci i procesora oraz zapewnia wysoką jakość dźwięku nawet na starszym sprzęcie.

Czy to wszystko, co dzieje się w VoIP jest skomplikowane?

Skorzystaj z opcji automatycznego udostępniania i ogranicz części interfejsu, aby upewnić się, że wszyscy użytkownicy są spokojni.

Darmowe lub tanie połączenia z dowolnym dostawcą VoIP!

Zoiper jest kompatybilny z większością dostawców usług VoIP i central PBX. Korzystaj z bezpłatnych połączeń między użytkownikami Zoiper lub połącz nasze dialery z ulubionym dostawcą, aby uzyskać najtańsze połączenia.

Połącz wielu dostawców, aby uzyskać najtańszą trasę do każdego miejsca docelowego.

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii