ABBYY FineReader 12 Professional Edition (ESD) PROMOCJA!

516,60 
cena netto: 420,00 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)

ABBYY FineReader® 12 Professional OCR precyzyjnie przetwarza papierowe dokumenty oraz pliki z obrazami tekstu na edytowalne formaty, takie jak Microsoft Office oraz PDF z możliwością wyszukiwania – pozwala to na ponowne wykorzystanie ich zawartości, archiwizowanie ich w sposób bardziej efektywny oraz szybsze przeszukiwanie treści. FineReader eliminuje konieczność przepisywania dokumentów i sprawia, że ważne informacje są łatwo osiągalne. Zapewnia natychmiastowy dostęp do całego dokumentu niezależnie od jego rozmiaru oraz obsługuje 190 języków w dowolnych połączeniach.

Edytuj zeskanowany dokument lub tekst z obrazu w pliku PDF

Edytuj i twórz nowe dokumenty na podstawie papierowych oryginałów lub plików PDF zawierających tylko obrazy (image-only). FineReader umożliwia przekształcenie dokumentów, niezależnie od złożoności ich układu, na edytowalne pliki, pozwalając na znaczne zaoszczędzenie czasu i wysiłku.

Przeszukuj i archiwizuj dokumenty

ABBYY FineReader to niezbędne narzędzie w biurze elektronicznym – pozwala przemienić informację uwięzioną na papierze czy obrazie w aktywną treść cyfrową, łatwą w użyciu oraz przeszukaniu.

Wydostań informację z papierowych oryginałów

Szybko uzyskaj dostęp do treści uwięzionych w skanach oraz plikach PDF typu image-only. Błyskawicznie kopiuj i cytuj fragmenty treści, zawierające tekst, tabele czy obrazy.

Windows® 8 / 8.1 certified

ABBYY FineReader 12 Professional jest kompatybilny z systemem Windows 8/8.1. Wspiera zarówno wersję 32-, jak i 64-bitową.

Funkcje programu:

Szybko i precyzyjnie przetwarza obrazy na tekst

ABBYY FineReader 12 skanuje i przekształca obrazy dokumentów na edytowalne teksty oraz przeszukiwalne pliki PDF z dokładnością rozpoznawania znaków sięgającą 99.8%
* . Advanced Adaptive Document Recognition Technology (ADRT®) precyzyjnie utrzymuje formatowanie i wielostronnicową strukturę oryginalnego dokumentu. FineReader oszczędza Twój czas, ponieważ znacząco redukuje potrzebę ręcznego poprawiania plików wyjściowych. W celu osiągnięcia natychmiastowych wyników możesz wykorzystać Tryb Szybki, który przekształca dokumenty o 40% szybciej.

Obsługuje więcej języków niż jakikolwiek inny OCR

FineReader 12 rozpoznaje 190 języków w dowolnych połączeniach, łącznie ze znacząco poprawionym rozpoznawaniem języków azjatyckich.

Wydostaje tekst i tabele z wybranych fragmentów

FineReader zapewnia natychmiastowy dostęp do dokumentów, które przekształcasz. Czy to dwie strony, czy dwa tysiące, możesz zacząć przeglądać je lub wybrać dowolny fragment do skopiowania – bez potrzeby czekania, aż przetwarzanie całego dokumentu zostanie zakończone. Po prostu wybierz obszar, który chcesz uzyskać wcześniej, a FineReader przekształci go i zaprezentuje gotowy do skopiowania w kilka sekund.

Tworzy PDF z możliwością przeszukiwania, za jednym kliknięciem

Z łatwością przygotujesz dokumenty do szybkiego wyszukiwania informacji, gdy FineReader przetworzy je do przeszukiwalnego formatu PDF i PDF/A. Opcjonalna kompresja MRC umożliwia zaoszczędzenie przestrzeni dyskowej potrzebnej do zarchiwizowania dokumentów.
Przesyłane obrazy są automatycznie przygotowywane do przetworzenia przez program, bez przymuszania użytkownika do czasochłonnego wybierania ustawień w menu. Na przykład zastosowanie technologii PreciseScan retuszuje tekst z niskiej jakości skanów, aby poprawić wizualną jakość plików wyjściowych. Jednakże w celu idealnego dobrania parametrów przekształcenia FineReader oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do ręcznej edycji obrazów, które pozwalają na optymalne przygotowanie dokumentów do archiwizacji.

Łatwo przetwarza pliki PDF typu image-only do edytowalnych formatów

Dzięki zdolności elastycznej konwersji PDF, FineReader umożliwia przekształcanie pliku PDF w edytowalny tekst, który można zaktualizować, edytować i ponownie wykorzystać.

Zapewnia efektywne narzędzia dla poprawy rezultatów

Aby zapewnić dokładnie takie wyniki, jakich oczekujesz, FineReader oferuje wbudowane narzędzia weryfikujące i poprawiające tekst, które redukują konieczność formatowania i wprowadzania poprawek po otrzymaniu przetworzonego dokumentu.
Narzędzie sprawdzające z obsługą intuicyjnych skrótów radykalnie zmniejszy czas, jaki poświęcisz na sprawdzenie, czy wszystko zostało odpowiednio przekształcone oraz wprowadzenie koniecznych poprawek. Używając edytora tekstu, możesz łatwo sprawdzić i zmienić formatowanie tekstu oraz użyć gotowego stylu przed zapisaniem wyników przekształcenia.

Tworzy e-booki do czytania w drodze

FineReader pozwala na przekształcanie papierowych dokumentów i plików PDF na mobilne formaty, które otworzysz na swoim czytniku e-booków, tablecie czy smartfonie, by móc zapoznać się z nimi nawet będąc w ruchu.

Wysyła i wyszukuje dokumenty z chmury

Z łatwością pobierzesz dokumenty do konwersji od takich dostawców przestrzeni w chmurze jak Google Drive, Dropbox, SkyDrive lub w usłudze SharePoint Online. Równie łatwo zapiszesz sczytane wyniki w preferowanej usłudze przechowywania danych jako kopię zapasową lub w celu udostępnienia w chmurze.

Wygląd i funkcjonalność zaprojektowane dla nowego Windows 8

FineReader 12 jest wyposażony w ulepszone menu Quick Tasks, które dostępne jest bezpośrednio z ekranu startowego Windows 8. Teraz za jednym kliknięciem możesz przekonwertować dokumenty do najpopularniejszych edytowalnych formatów, takich jak Microsoft Word, Excel i PDF – bez potrzeby uruchamiania głównego okna programu.
FineReader obsługuje podstawowe gesty dotykowe wykorzystywane przez Windows 8, abyś mógł w pełni cieszyć się najnowszymi ulepszeniami w zakresie funkcjonalności.

Sczytuje tekst ze zdjęć cyfrowych

ABBYY FineReader stosuje inteligentne algorytmy przygotowujące – poprawiają one jakość sfotografowanych obrazów, prostują linie tekstu i wybielają tło, aby osiągnąć najwyższą precyzję konwersji. Dzięki temu dokumenty przekonwertowane z fotografii wyglądają niemal tak dobrze jak skany, co czyni ich odróżnienie praktycznie niemożliwym.

Przechwytuje treść ze zrzutów ekranu (dodatkowa aplikacja!)

Razem z programem FineReader otrzymasz darmową kopię
ABBYY Screenshot Reader, która pozwala na szybkie kopiowanie tekstów, tabel lub obrazków bezpośrednio z ekranu oraz łatwe wstawianie ich do własnych raportów, prezentacji, e-maili, itp.

Co nowego?

Szybsze przekształcanie i większa dokładność

Zapewniając dokładność rozpoznawania znaków sięgającą 99,8%, nowy FineReader 12 przynosi także do 15% szybsze przetwarzanie dokumentów.
Ponadto FineReader oferuje nawet o 30% lepsze odtwarzanie kopiowanych schematów i wykresów, co ułatwia pracę z dokumentami biznesowymi. Nowe, udoskonalone funkcje językowe podnoszą dokładność sczytywania na jeszcze wyższy poziom.
 
Udoskonalona technologia rozpoznawania znaków dla języków arabskich i azjatyckich

Wraz ze znacznie zwiększoną trafnością rozpoznawania znaków języka arabskiego, chińskiego, japońskiego i koreańskiego, FineReader 12 pozostaje liderem na rynku oprogramowania OCR, obsługując 190 języków i załączając wsparcie słownikowe dla 48 z nich.
 
Błyskawiczne otwieranie dokumentów i przetwarzanie w tle

FineReader 12 pozwala na natychmiastowy dostęp do dokumentów, które otwierasz, podczas gdy czaso- i zasobochłonny proces konwersji OCR przebiega w tle. To oznacza, że nawet gdy FineReader wciąż przetwarza plik, użytkownik może już przeglądać jego zawartość, przekładać strony, edytować przetworzone obszary, a nawet wybierać fragmenty do niezwłocznego skopiowania.
 
Szybkie wyodrębnianie potrzebnych cytatów

Dzięki programowi FineReader wyodrębnianie fragmentów tekstu czy tabel zajmuje teraz zaledwie kilka sekund. Po prostu zaznacz obszar, który chcesz skopiować i kliknij prawym przyciskiem myszki, aby go sczytać – bez konieczności czekania aż całość dokumentu zostanie przetworzona. FineReader natychmiast przekształci wybrany obszar, umożliwiając wstawienie go do innego dokumentu.
 
Bezproblemowe przetwarzanie tabel i danych liczbowych

Nowy FineReader 12 prezentuje do 40% lepszą zdolność przekształcania tabel, oszczędzając inżynierom, finansistom i nauczycielom znaczącą ilość czasu i wysiłku koniecznego do poprawiania rezultatów.
 
Technologia poprawiania obrazu dla lepszego wyglądu archiwizowanych kopii

Przemień sfotografowane dokumenty w obrazy o jakości skanu, używając nowych opcji automatycznego przygotowywania do przetwarzania oraz wprowadzając ręcznie takie ulepszenia, jak wycinanie powtarzających się obrazów czy wybielanie tła starych dokumentów, które zżółkły lub zszarzały w miarę upływu lat.
Uatrakcyjnij doświadczenie czytania i drukowania przeszukiwalnych plików PDF poprzez użycie nowej technologii PreciseScan, która wygładzi krawędzie znaków, poprawiając wizualną jakość twoich dokumentów.
Dodatkowo, nowe narzędzie do usuwania kolorowych pieczątek i znaków wykonanych długopisem zapewnia lepszą jakość przekształcenia i poprawia wygląd podstawowych dokumentów biznesowych.

Szybsza i łatwiejsza weryfikacja oraz korekta wyników

Ulepszone narzędzie weryfikacji pozwala teraz na równoczesną korektę literówek oraz formatowania, a intuicyjne skróty klawiaturowe i zakładki czynią łatwiejszym przejście przez proces weryfikacji.
 
Bezproblemowe przesyłanie i wyszukiwanie plików z chmury

FineReader umożliwia łatwy dostęp do popularnych usług przechowywania w chmurze, takich jak Google Drive, Dropbox, SkyDrive i inne, otwierając i zapisując dokumenty przy użyciu rodzimych okien dialogowych systemu Windows. Dodatkowo, FineReader 12 pozwala na bezproblemowe udostępnianie dokumentów poprzez bezpośrednią integrację z Microsoft SharePoint Online/ Office 365.
 
Integracja z Windows 8

FineReader 12 posiada certyfikat zgodności z Windows 8 i eksploatuje nowe możliwości zapewniane przez ten system operacyjny, aby uczynić pracę użytkownika łatwiejszą. Teraz szybki dostęp do poleceń przetwarzania możliwy jest za jednym kliknięciem, bezpośrednio z ekranu startowego Windows 8. FineReader pozwala również na używanie podstawowych gestów dotykowych w celu przewijania i powiększania obrazu na laptopach z ekranem dotykowym.


Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii