Backup4all Standard

199,21 
cena netto: 161,96 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Backup4all to oprogramowanie stworzone do tworzenia kopii zapasowych danych dla systemu Windows.

To narzędzie do tworzenia kopii zapasowych zostało zaprojektowane w celu ochrony cennych danych przed częściową lub całkowitą utratą poprzez automatyzację zadań tworzenia kopii zapasowych, ochronę hasłem i kompresję ich w celu zaoszczędzenia miejsca na dysku.

Program jest bogaty w narzędzia jak i oferuje intuicyjny interfejs, dzięki czemu wszystkie funkcje są łatwo dostępne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.
Backup4all jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Windows 11, 10, 8, 7, Vista, Server 2022/2019/2016/2012/2008 (32/64-bity)

Narzędzie wykonuje wszystkie cztery typy kopii zapasowych: pełną kopię zapasową, różnicową kopię zapasową, przyrostową kopię zapasową i kopię lustrzaną. Wykorzystuje również unikalny typ (inteligentna kopia zapasowa), który automatycznie zdecyduje, kiedy użyć pełnego, różnicowego lub przyrostowego. Tworzy również kopie zapasowe bloków danych (prawdziwe przyrostowe kopie zapasowe), co oznacza, że ​​w przypadku dużych plików tworzy kopie zapasowe tylko tych małych części, które uległy zmianie od czasu ostatniej kopii zapasowej.

Kopie zapasowe można umieśczać na różnych dyskach wymiennych takich jak USB czy dyskach wewnętrznych, dyskach HDD lub nawet płytach Blu-Ray, HD-DVD.

Zapasowe wtyczki

Można załadować wtyczki do tworzenia kopii zapasowych lub przywracania ustawień określonych programów lub innych niestandardowych danych (takich jak zapisane gry, dane e-mail itp.). Wtyczka jest w rzeczywistości plikiem XML, który po zaimportowaniu do Backup4all dodaje wstępnie zdefiniowaną kopię zapasową.
Obecnie dostępnych jest 226 bezpłatnych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych.

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również