SharkCAD - 1 rok

1 968,00 
cena netto: 1 600,00 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Program do projektowania 3D 2D powinien umożliwiać wykonanie różnych modeli 3d oraz ciekawych złożeń np. mebli, kuchni, części mechanicznych , ogrodzeń, balustrad itd. W naszym przypadku sugerujemy do zaawansowanych projektów program SharkCAD. Zawiera już funkcje poprzedniej serii ViaCAD oraz dodatkowe narzędzia dla profesjonalistów.

SharkCAD zapewnia funkcjonalne modelowanie 3D, a polecenia szkicownika umożliwiają rysowanie swobodnych i precyzyjnych kształtów opartych na krzywych i/lub splajnach. Utworzenie modelu przestrzennego jest kwestią paru kliknięć myszką.

W programie dostępnych jest wiele poleceń tworzenia modeli 3D przy użyciu chociażby podstawowych funkcji jak: wyciągnięcie, obrót, wiedziona, zaokrąglenia, fazy i wielu innych. Wszelkie wprowadzane zmiany, czy to w szkicowniku, czy drzewie historii są asocjatywne. Zamiana modelu 3D na gotowe arkusze do wydruku jest możliwe w jak najkrótszym czasie. Z kolei eksport do formatu pdf 3D umożliwi przedstawianie projektów wszystkim zainteresowanym osobom, które nie posiadają programów CAD.

Zaawansowane i wszechstronne oprogramowanie do projektowania 2D 3D

Od koncepcji 2D 3D przez realizacje program do projektowania SharkCAD jest oparty na najnowszej technologii kodu źródłowego, innowacyjnym interfejsie z wieloma formatami wymiany danych, co przyczynia się do utworzenia efektywnego projektu w bardzo krótkim czasie.
Doświadcz precyzji, łatwości użycia, możliwości modelowania i poczuj jakie korzyści otrzymujesz używając naszego cada. Program do projektowania SharkCAD oferuje wszystko czego potrzebujesz do projektowania mesh, powierzchni i brył w bardzo niskich cenach

Program do projektowania 3D SharkCAD jak i wszystkie nasze produkty CAD są zaprojektowane tak, aby rozwijać się wraz z naszymi użytkownikami. Pliki są zawsze kompatybilne, a my oferujemy optymalną i tanią ścieżkę uaktualniania programów CAD. Do tego proponujemy opcjonalny pakiet PowerPack, który przenosi oprogramowanie na jeszcze wyższe szczeble projektowania (bez płacenia miesięcznych opłat abonamentowych). Samouczki i tutoriale, bezpłatne wsparcie techniczne, polska wersja językowa i polski podręcznik drukowany są w zasięgu twoich dłoni i zawsze blisko ciebie.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również