ViaCAD PRO - 1 rok

1 640,00 
cena netto: 1 333,33 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Projektowanie CAD 2D i 3D jest w zasięgu ręki osób, które chcą nauczyć się obsługi programu ViaCAD 2D/3D. Jest jednym z najtańszych programów CAD dostępnych na rynku. Z łatwością zaprojektujesz różnorakie części pojedyncze oraz złożenia. Każda wykonywana operacja jest zapisywana w drzewie historii oraz na wybranej warstwie.

ViaCAD 3D oferuje projektowanie 2D oraz modelowanie 3D. Projektowanie CAD 3D jest dostępne w technikach:

  • Modelowanie bryłowe 3D
  • Modelowanie powierzchniowe 3D
  • Modelowanie na siatce czworokątów mesh 3D

Dodatkowo pozwala na automatyczne tworzenie budynków przestrzennych oraz nakładanie tekstur na utworzone lub zaimportowane modele 3D.

Projektowanie 3D i 2D w programie ViaCAD 3D zapewnia kompatybilność z wszystkimi profesjonalnymi programami CAD poprzez obsługę takich formatów jak: DWG, DXF, STL, 3D Studio, JPEG, PNG, Google® SketchUpTM i wielu innych.

Projektowanie 3D w ViaCAD 3D umożliwia użytkownikowi szeroką bazę poleceń z wiązaniami geometrycznymi. Dzięki nim mamy możliwość tworzenia parametrycznego szkicu już od podstaw, co umożliwia tworzenie parametrycznych modeli 3D. Projektowanie 3D automatycznie wykryje relacje geometryczne przy czym użytkownik ma do dyspozycji dodatkowe wiązania, które może nadawać według uznania.

Przenoszenie pomysłów na „papier” dzięki dostępnym narzędziom cadowskim w programie ViaCAD 3D jest wyjątkowo intuicyjne. Z poleceniami do szkicowania 2D, tworzenie dokumentacji, planów elektrycznych, hydraulicznych i otoczenia jest możliwe do zrealizowania w krótkim czasie. Program posiada wbudowaną bibliotekę symboli, która ułatwia codzienną pracę. Tworzenie tabeli BOM sprawia, że program utworzony raport np. o stanie liczbowym danych elementów w naszym projekcie.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również