Stellar Data Recovery Professional - roczna licencja

450,50 
cena netto: 366,26 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Stellar Data Recovery

Jest to wiodący program wykorzystywany do odzyskiwania danych wszelkiego rodzaju - od zdjęć czy plików tekstowych, po zależnie od licencji, dyski Linux i Mac (HFS, HFS+, ext2, ext3, ext4).

Data Recovery umożliwia odzyskanie danych między innymi z:

  • sformatowanych pamięci masowych,
  • pamięci z funkcją BitLocker za podaniem klucza deszyfracji,
  • płyt DVD, CD, Blu-Ray czy HDDVD,

Program jest intuicyjny oraz prosty w użyciu - dzięki temu odzyskanie danych nie jest trudne i opiera się na wybraniu typu pliku do odzyskania, uruchomieniu skanowania oraz w rezultacie odzyskania danych.

Ponadto licencja Professional umożliwia stworzenie obrazu pamięci, klonowanie dysku HDD, monitoruje jego pracę, i nie tylko:

Korzystaj wygodnie ze wsparciem 2 monitorów

Data Recovery oferuje wsparcie dla systemu z dwoma monitorami, pozwalając na wielozadaniowość na monitorach bez konieczności minimalizowania ani zamykania okien. Ta funkcjonalność umożliwia pełne skupienie się na trwających procesach oraz ich wynikach.
 

Odzyskaj dane z utraconej partycji

Oprogramowanie może odzyskać utracone pliki z usuniętych partycji. Wykorzystując możliwość głębokiego skanowania, program może zlokalizować wcześniej obecne na dysku partycje, oraz przywrócić obecne na nich pliki.

 

Przywróć pliki z uszkodzonego systemu

Data Recovery poradzi sobie również z uszkodzonym oprogramowaniem systemu wWindows - a przez to niemożliwym do uruchomienia komputerem. Dla tego celu umożliwia stworzenie odpowiedniego, uruchamianego na początku rozruchu urządzenia, oprogramowania na dowolnej pamięci masowej USB. Dzięki temu może on uzyskać dostęp do niedostępnych wcześniej danych.

 

Szukasz czegoś z jeszcze większymi możliwościami? Sprawdź licencję Premium

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również