Think-cell chart

1 236,64 
cena netto: 1 005,40 
Wysyłka: 1-2 dni robocze (dostawa elektroniczna), minimalny zakup 5 szt.Ilość Cena netto
5 1 005,40  - rabat 0%
6 1 000,83  - rabat 0%
7 996,26  - rabat 1%
8 991,69  - rabat 1%
9 987,12  - rabat 2%
10-9999999 985,06  - rabat 2%

Minimalny zakup wymagany przez producenta to licencja dla 5 użytkowników.

 

Przedmiot transakcji: Roczna licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / download - Think-Cell

 

Pakiet prezentacyjny think-cell służy tylko do jednego - do szybkiego tworzenia prezentacji biznesowych. To kompletny zestaw nowatorskich narzędzi, każde niezrównane w swojej dziedzinie.

Nowości w wersji 11:

 • Możliwość tworzenia połączonych tabel danych w PowerPoint na podstawie zakresów danych w programie Excel.
 • Możliwość bezpośredniego importowania obrazów stock z Getty lub Unsplash.
 • Możliwość połączenia widoku panelu Tableau z wykresem PowerPoint
 • Możliwość wstawienia pola tekstowego, które jest połączone z komórką Excela, do dowolnej etykiety Think-cell lub pola tekstowego PowerPoint
 • Poprawiono interfejs użytkownika dla Same Scale

Nowości w wersji 10:

 • Dostępna wersja na systemy macOS (nie wymaga dodatkowych ulepszeń czy licencji, jedna zawiera w sobie wersje Windows oraz macOS)
 • Odświeżony interfejs użytkownika
 • Obsługa Gmaila przy wysyłaniu slajdów
 • Możliwość kontroli koloru czcionki etykiet
 • Ulepszone funkcje skali

Nowości w wersji 9:

 • Nowy typ diagramów kołowych
 • Ulepszone renderowanie diagramów
 • Interfejs JSON pozwalający na automatyzację tworzenia diagramów (i nie tylko!)
 • Podpowiedzi dla punktów danych
 • Wartości procentowe/bezwzględne w diagramach
 • Możliwość łatwej zmiany znaku oddzielającego miejsca dziesiętne
 • ...i wiele więcej!think-cell chart.
Wiodący dodatek do PowerPointa, tworzący wspaniale wyglądające ilustracje bezpośrednio z danych programu Excel. Wystarczy zaledwie kilka minut by tworzyć lub edytować skomplikowane wykresy - m.in. wodospadowe, wzory Mekko lub diagramy Gantta.
think-cell round. Jedyny w swoim rodzaju dodatek do Excela dbający o spójność zaokrągleń liczb w komórkach, również w skomplikowanych obliczeniach pomiędzy różnymi arkuszami roboczymi.

think-cell layout.
Opatentowany dodatek do PowerPointa, umożliwiający bardzo szybkie komponowanie przejrzystych slajdów z elementów standardowych. Dostarczany jest razem z komponentem osobistego kalendarza o wielkich możliwościach i prostej obsłudze.

Możesz rozpocząć korzystanie z think-cell już teraz, ponieważ jest w pełni zintegrowany z pakietem Microsoft Office oraz tworzy slajdy w 100% zgodne z programem PowerPoint. To oprogramowanie do prezentacji wybrane przez 9 z 10 wiodących firm konsultingowych oraz 5000 innych firm wyznaczających standardy.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta pod adresem http://www.think-cell.com

Narzędzie Think Cell Chart wyposażone jest w dziesiątki unikatowych i przydatnych funkcji, które można indywidualnie dostosować do potrzeb użytkowników i przedsiębiorstwa. Dzięki aplikacji można w prosty i wyjątkowo szybki sposób (nawet 5 razy szybciej niż jakimkolwiek innym programem) tworzyć i modyfikować rozbudowane, a przy tym atrakcyjne wizualnie wykresy.

Funkcjonalność systemu pozwala na tworzenie różnorodnych diagramów ze sformatowanymi wartościami, automatycznie łamanymi kolumnami, a także osiami oraz strzałkami CAGR. Think Cell Chart wyposażony jest w wewnętrzny arkusz kalkulacyjny, który bazuje na MS Excel. Nie tylko płynnie integruje się z PowerPoint, ale zawiera również funkcję Excel Link, pozwalającą na tworzenie i aktualizowanie wykresów bezpośrednio z arkuszy Excela, dzięki czemu zachowana jest pełna poprawność i spójność danych.

Oprogramowanie umożliwia stworzenie wielu rodzajów wykresów, w tym m.in. Mekko, Gannta czy Waterfall. W tym ostatnim system pozwala dodatkowo na kreację łącz interaktywnych do każdego rodzaju segmentu w wykresie i zmianę wartości w podsumowaniu. Z kolei w dwuwymiarowych wykresach Mekko program stwarza wykresy, w których szerokość kolumn jest proporcjonalna do całkowitej ich wartości. Niewątpliwą zaletą programu Think Cell Chart jest także możliwość wykonywania kompleksowych diagramów Gannta bezpośrednio w PowerPoint. Jest to obecnie jedyny program, w którym czynność tego rodzaju jest możliwa. Wykres ten może bazować na kalendarzu oraz wspierać wiele typów opisów czy etykiet. Aplikacja ponadto zapewnia szybki dostęp do kolorów, formatów liczb, typów linii, czcionek i wszystkich rodzajów wykresów, jak również prawidłowe i łatwe ustawienie dowolnych rozmiarów.

Zakup programu jest możliwy od minimum 5 licencji, które następnie można ewentualnie rozszerzać o kolejnych użytkowników. Licencja jest ważna przez rok i po tym czasie należy ją odnowić. Aplikacja jest kompatybilna z kilkoma wersjami oprogramowania biurowego Microsoft Office, w tym m.in. z Office 2007, 2010, 2013 oraz 2016.

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii