JetBrains WebStorm -50% dla firm młodszych niż 5 lat

415,59  831,17 
cena netto: 337,87 
cena obniżona: promocja cenowa - JB50%
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)



Warunki promocji:

  • Firma należy do osób prywatnych,
  • Można potwierdzić, że istnieje przez mniej niż 5 lat,
  • Ma stronę, lub publiczne referencje dostępne w internecie,

Szczegółowe warunki - tutaj
 

Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie

Jetbrains WebStorm jest zaawansowanym edytorem obsługującym JavaScript, CSS oraz HTML. Znakomicie rozpoznaje, z jakim rodzajem języka skryptowego ma do czynienia w obrębie jednego dokumentu. Użytkownicy najbardziej cenią go za łatwość walidacji kodu źródłowego oraz dostępność funkcji podpowiadania składni.

Narzędzie dostosowane do potrzeb

Poświęcając kilka chwil na naukę obsługi, można uzyskać dostęp do inteligentnego oraz bardzo pomocnego edytora. Podczas kodowania zyskuje się wsparcie w szybkim rozpoznaniu używanego języka i usprawnieniu całej pracy, dzięki pojawiającym się uzupełnieniom. Edytor doskonale sprawdzi się także przy mieszankach językowych.

Dodatkowo stanowi nieocenione wsparcie przy kodowaniu dla React, Meteor, Vue.js, PhoneGap, React Native, Angular czy też Cordova. Każdy użytkownik zyskuje także stabilny debugger oraz możliwość sprawdzenia swoich projektów na platformie.

Warto zaznaczyć, że istnieje opcja zastosowania tego narzędzia w wielu platformach, w tym w Windows, Mac OS oraz Linux. Funkcja zyskuje swoje zastosowanie szczególnie przy częstszych zmianach systemów operacyjnych.

Satysfakcja z wysokiej jakości

Użytkowanie WebStrom zapewnia, że jakiekolwiek błędy zostają wykryte jeszcze przed otwarciem przeglądarki. W dodatku intuicyjne wskazówki rozwiązują najczęstsze problemy w krótkim czasie.

Trzeba zaznaczyć, że jakość związana jest w tym przypadku nie tylko z praktycznym zastosowaniem edytora, ale także z poruszaniem się w jego obrębie. Jetbrains zapewnia wygodny i estetyczny interfejs, w którym obsługa jest w pełni intuicyjna. Do tego liczba funkcji jest bogata, pozwalając tym samym wykonać nawet bardzo zaawansowane konfiguracje.

Bezpieczeństwo plików

To narzędzie posiada ponadto rozbudowaną funkcję przechowywania historii dokonanych zmian. Staje się to możliwe dzięki wbudowanemu klientowi systemów m.in. GIT. Podgląd historii zmian staje się niezwykle prosty i co najważniejsze – przydatny w trakcie pracy.

Zastosowanie

Możliwość korzystania z wielu języków kodowania sprawia, że można nazwać ten produkt naprawdę uniwersalnym. Tym samym użytkownicy są w stanie wykonać nowoczesne oraz responsywne strony internetowe, ale też różnorodne aplikacje webowe. Specjaliści uznają, że to najlepsze narzędzie, umożliwiające stworzenie hybrydowej aplikacji.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również