JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate personal (dla osób indywidualnych) roczna subskrypcja

898,00 
cena netto: 730,08 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie

Czas dostawy: zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty

Wypróbuj przed zakupem: Pobierz/Downlowad IntelliJ IDEA

IntelliJ IDEA jest inteligentnym środowiskiem wspierającym programowanie w języku Java. Zawiera zestaw narzędzi ułatwiających pracę oraz jest zintegrowane z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi dla firm informatycznych i rozwoju stron internetowych.

Enterprise Frameworks
IntelliJ IDEA oferuje wspomaganie pisania kodu dostosowane do danego frameworku wraz z rozwiązaniami zwiększającymi produktywność w: Java EE, Spring, GWT, Grails, Play i innych, oraz narzędzia asystujące przy wdrażaniu zgodne z większością serwerów aplikacji.

Wbudowane narzędzia deweloperskie
IntelliJ IDEA zawiera ogromny zbiór narzędzi, które działają natychmiast po instalacji: obsługa Maven, Gradle i STS; integracja z Git, SVN, Mercurial; wbudowane narzędzia bazodanowe i wiele więcej.

Mobilny rozwój aplikacji
Rozwijanie aplikacji dla platform mobilnych jest niewiarygodnie łatwe z pierwszej klasy narzędziami z IntelliJ IDEA dla Androida, PhoneGap, Cordovy oraz Ionic.

Programowanie sieciowe
Poza obsługą języków i frameworków JVM, IntelliJ IDEA dostarcza zaawansowane wspomaganie kodowania w technologiach JavaScript, HTML i CSS, włączając AngularJS, Node.js i nie tylko.

Czytaj więcej na stronie producenta programu.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również