JetBrains ReSharper -50% dla firm młodszych niż 5 lat

933,66  1 867,32 
cena netto: 759,07 
cena obniżona: promocja cenowa - JB50%
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Warunki promocji:

  • Firma należy do osób prywatnych,
  • Można potwierdzić, że istnieje przez mniej niż 5 lat,
  • Ma stronę, lub publiczne referencje dostępne w internecie,

Szczegółowe warunki - tutaj
 

Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie

Jak ReSharper pomaga użytkownikom pakietu Visual Studio:

Analizuje jakość rozwiązań

Analiza jakości kodu przeprowadzana w locie jest dostępna w językach C#, VB.NET, XAML, ASP.NET, ASP.NET MVC, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML, and XML. Dowiesz się natychmiast, czy kod potrzebuje poprawek.

Eliminuje błędy i zapachy kodu

ReSharper nie tylko ostrzega, gdy znajdzie problem w kodzie, lecz również dostarcza setki szybkich poprawek, które pozwolą rozwiązać go automatycznie, w najlepszy możliwy sposób.

Dba o bezpieczeństwo zmian kodu podstawowego

Zautomatyzowane refaktoryzacje obejmujące całą solucję pomagają bezpiecznie zmieniać kod podstawowy. Czy chcesz zrewitalizować stary kod, czy uporządkować strukturę projektu, na ReSharperze możesz polegać.

Pozwala błyskawicznie przemierzać solucję

Możesz sprawnie nawigować i wyszukiwać na przestrzeni całej solucji. Skacz do dowolnego pliku, typu lub członka typu, oraz nawiguj od zadanego symbolu do jego wystąpień, podstawowych i pochodnych symboli czy implementacji.

Pomaga w edycji kodu

Moduły ReSharpera wspomagające tworzenie kodu to między innymi : rozszerzony IntelliSense, setki szybkich transformacji kodu, automatyczne importowanie przestrzeni nazw, uporządkowywanie kodu i wyświetlanie dokumentacji.

Pilnuje zgodności ze standardami programowania

Funkcjonalność stylu i formatowania kodu z precyzyjnymi, zależnymi od języka ustawieniami pomoże pozbyć się nieużywanego kodu i zdefiniować w zespole wspólny standard kodowania.

Ulepszenie Visual Studio do bardziej zintegrowanego środowiska programistycznego to opcja, z której korzysta coraz więcej programistów. JetBrains ReSharper w najnowszej wersji gwarantuje ponad 60 automatycznych refaktoryzacji, więcej niż 450 akcji kontekstowych umożliwiających bezpieczne porządkowanie kodu i przeszło 2200 inspekcji kodu nieprzerywających działanie programu. Temu dodatkowi zaufało już 150 000 deweloperów, co uczyniło go jednym z najpopularniejszych w branży.

Jedną z głównych zalet ReSharpera jest możliwość automatycznego generowania kodu. Dzięki temu w znaczący sposób skraca się czas pracy nawet nad zupełnie nowymi projektami. Do użytku oddane zostały także przydatne szablony, a lepsze zarządzanie i pisanie własnego kodu jest możliwe za pomocą zaimplementowanego systemu debugowania oraz zaawansowanej diagnostyki. JetBrains ReSharper dodaje również opcję mniejszej edycji kodu, która w bezpieczny sposób zmienia jego podstawę.

Kolejnym atutem ReSharpera jest ulepszona nawigacja po kodzie przy pomocy rozbudowanego wyszukiwania. Rozwiązanie umożliwia natychmiastowe przeskoczenie do dowolnego miejsca w kodzie, niezależnie od jego wielkości lub użytych symboli. JetBrains ReSharper sprawnie rozpoznaje wszelkiego rodzaju powiązania, np. implementacje danego interfejsu czy użycie pola.

Analiza kodu za pomocą tego dodatku ułatwia również znalezienie oraz usunięcie niewykorzystywanego już kodu, zapobieganie krytycznym wyjątkom, migrację kodu do innych języków programowania czy wprowadzanie wspólnego nazewnictwa (JetBrains ReSharper wykrywa wzory nazywania użyte w kodzie i nie podkreśla ich jako niespójne). W ten sposób tworzenie kodu przez dewelopera nie zajmuje już tyle czasu, co w podstawowej wersji Visual Studio. Ponadto zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów na przestrzeni całej solucji.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również