JetBrains GoLand - 1 roczna licencja dla firm

1 313,90 
cena netto: 1 068,21 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie

GoLand znacząco ułatwia czytanie, pisanie i zmianę kodu Go

Wykrywanie błędów w trakcie i sugestie poprawek, szybkie oraz bezpieczne refaktoryzacje z jednoetapowym cofaniem, inteligentne uzupełnianie kodu, wykrywanie martwego kodu i wskazówki dotyczące dokumentacji pomagają wszystkim programistom Go, od początkujących po doświadczonych profesjonalistów, tworzyć szybkie i wydajne, i niezawodny kod.

Potężne wbudowane narzędzia pomagają uruchamiać i debugować aplikacje

Zaawansowane wbudowane narzędzia pomagają uruchamiać i debugować aplikacje. Możesz pisać i debugować testy bez żadnych dodatkowych wtyczek lub wysiłku związanego z konfiguracją, a także testować swoje aplikacje bezpośrednio w IDE. Wbudowane narzędzie Code Coverage sprawi, że Twoje testy nie pominą niczego ważnego.

Gotowe wsparcie dla Git, GitHub i Mercurial

GoLand zapewnia gotowe wsparcie dla Git, GitHub i Mercurial. Perforce, ClearCase. Inne są obsługiwane przez wtyczki instalowane przez użytkownika.

Dostosuj, rozszerz i zmień wszystko według własnego gustu

Bogaty ekosystem GoLand obejmuje ponad 1000 wtyczek, które można wykorzystać do dostosowania IDE do swoich konkretnych potrzeb. Dostosuj, rozszerz i zmień wszystko według własnej potrzeby: od dodania obsługi projektów Angular i Vue.js lub uzyskania paska postępu Nyan Cat, po ustawienie zupełnie innego motywu IDE.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również