JetBrains PyCharm - licencja dla firm

1 332,27 
cena netto: 1 083,15 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Subskrypcja roczna
Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty (w dni robocze)
Wypróbuj przed zakupem:

Pobierz / Download PyCharm

Inteligentna pomoc Pythona

PyCharm zapewnia inteligentne uzupełnianie kodu, inspekcje kodu, wyróżnianie błędów w locie i szybkie poprawki, a także automatyczną refaktoryzację kodu i bogate możliwości nawigacji.

Bądź bardziej produktywny

Oszczędź czas, podczas gdy PyCharm zajmie się rutyną. Skoncentruj się na większych rzeczach i zastosuj podejście skoncentrowane na klawiaturze, aby w pełni wykorzystać wiele funkcji produktywności PyCharm.

Popraw jakość kodu

Twórz przejrzysty i łatwy w utrzymaniu kod, podczas gdy środowisko IDE pomaga zachować kontrolę nad jakością dzięki kontrolom PEP8, pomocy w testowaniu, inteligentnej refaktoryzacji i wielu inspekcjom.
Po prostu wszystko, czego potrzebujesz

Rozwój między technologiami

Oprócz Pythona PyCharm obsługuje JavaScript, CoffeeScript, TypeScript, Cython, SQL, HTML/CSS, języki szablonów, AngularJS, Node.js i inne.

Możliwości zdalnego rozwoju

Uruchamiaj, debuguj, testuj i wdrażaj aplikacje na zdalnych hostach lub maszynach wirtualnych za pomocą zdalnych tłumaczy, zintegrowanego terminala ssh oraz integracji z platformami Docker i Vagrant.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Ogromna kolekcja narzędzi po wyjęciu z pudełka: zintegrowany debugger i program uruchamiający testy; Profiler Pythona; wbudowany terminal; oraz integracja z głównymi systemami VCS i wbudowanymi narzędziami bazodanowymi.

PyCharm został zaprojektowany przez programistów dla programistów, aby zapewnić wszystkie narzędzia potrzebne do produktywnego programowania w Pythonie.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również