JetBrains DataGrip -50% dla firm młodszych niż 5 lat

604,18  1 208,36 
cena netto: 491,20 
cena obniżona: promocja cenowa - JB50%
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Warunki promocji:

  • Firma należy do osób prywatnych,
  • Można potwierdzić, że istnieje przez mniej niż 5 lat,
  • Ma stronę, lub publiczne referencje dostępne w internecie,

Szczegółowe warunki - tutaj
 

Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie

DataGrip - Scyzoryk do baz danych i SQL

Praca z bazami danych może być przyjemnością. Poznaj DataGrip - nowe IDE skrojone na miarę potrzeb profesjonalnych deweloperów SQL.

DataGrip Jetbrains to narzędzie zbudowane na podstawie platformy IntelliJ, które zawiera w sobie wiele silników baz danych i zaawansowanych funkcji zwiększających produktywność użytkownika. Obsługuje MySQL, H2, Apache Derby, HyperSQL, SQLite, DB2, Sybase, Amazon Redshift, Oracle, Microsoft Azure, Microsoft SQL Server czy PostgreSQL. Jeśli system zarządzania bazami danych użytkownika zawiera sterownik JDBC, user może się z nim połączyć przez DataGrip Jetbrains. Dla każdego z obsługiwanych silników baz danych oprogramowanie zapewnia różnego rodzaju narzędzia do modyfikacji i tworzenia obiektów, a także introspekcję baz danych.

Narzędzie pozwala na szybką i intuicyjną nawigację przenoszącą usera do dowolnego obiektu, bez względu na to, czy został on dopiero utworzony w kodzie, czy też odczytany z bazy danych. Dzięki funkcji nawigacji do symbolu możliwe jest znalezienie obiektów na podstawie ich nazw. DataGrip zawiera również potężny edytor tabel umożliwiający edycję, usuwanie, dodawanie i klonowanie rzędów danych. Ułatwia także nawigację poprzez dane po obcych kluczach oraz wyszukiwanie tekstowe w danych.

DataGrip Jetbrains wyświetla wszystkie obiekty w bazach danych pogrupowane na podstawie schematów w folderach. Udostępnia również interfejs użytkownika pozwalający na edycję i dodawanie ograniczeń, indeksów, kolumn, tabel itp. IDE usprawnia proces pisania kodu SQL, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Umożliwia inteligentne uzupełnianie i inspekcję kodu, podświetlanie błędów w locie (wraz z propozycjami poprawek) oraz refaktoryzację. Podpowiada uzupełnianie kodu, biorąc pod uwagę klucze obce, strukturę tabel czy też obiekty baz danych utworzone w kodzie. Zapewnia również zapytania DML z zestawów wyników, pomaga w uzyskaniu DDL tabel i tworzy kod do zmiany obiektów (m.in. kolumn i tabel).

To nowoczesne oprogramowanie wykrywa również prawdopodobne błędy w kodzie i sugeruje najlepsze opcje ich naprawy w locie. Daje znać m.in. o wykorzystaniu słów kluczowych jako identyfikatorów czy o nieodnalezionych obiektach, zawsze zapewniając przy tym możliwość automatycznego rozwiązania danego problemu. W sposób poprawny odczytuje wszelkie odniesienia w plikach SQL – w przypadku zmiany nazwy obiektu w kodzie, zostaje ona również zmieniona w bazie danych. Pozwala na łatwe tworzenie wielu konsol z różnymi opcjami zapytań i schematami. Każda konsola zapewnia lokalną historię zapisującą wszystkie działania i chroniącą w ten sposób przed utratą wykonanej pracy, a także obsługuje zmianę schematów. Posiada opcję podglądu różnic w dwóch konsolach lub dwóch wynikach zapytań. Wśród licznych funkcji tego narzędzia znajdują się również m.in. edytor CSV, obsługa parametrów użytkownika i systemów kontroli wersji, a także narzędzie do budowania diagramów i wiele innych funkcji. Ponadto DataGrip posiada też w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika. Pozwala m.in. na dostosowywanie skrótów klawiszowych, motywów i innych elementów.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również