JetBrains Rider - licencja dla osób indywidualnych

797,22 
cena netto: 648,15 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektroniczne

Czas dostawy: zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty

Wypróbuj przed zakupem: Pobierz/Download JetBrains Rider

 JetBrains Rider to nowe, międzyplatformowe IDE .NET, w którym można tworzyć aplikacje .NET, ASP.NET, .NET Core, Xamarin oraz oparte na silniku Unity. Rider jest dostępny na platformy Windows, Mac i Linux.

Zapewnia bogate wsparcie kodowania oraz wielkie możliwości analizy kodu w językach takich jak C#, VB.NET, F#, ASP.NET Razor, JavaScript, TypeScript, XAML, HTML, CSS, SCSS, JSON i SQL. Rider posiada ponad 2000 inspekcji kodu działających w czasie rzeczywistym pośród wszystkich obsługiwanych języków, ponad 500 refaktoryzacji, cały wachlarz narzędzi do nawigacji w kodzie, narzędzie do wykonywania testów jednostkowych, debugger, oraz wiele innych zaawansowanych cech IDE od JetBrains. Jeżeli masz już doświadczenie w korzystaniu z ReSharper w Visual Studio, lub z innych IDE od JetBrains, poczujesz się w Riderze jak w domu.

Jetbrains Rider efektywnie pomaga w tworzeniu aplikacji .NET, Unity, Xamarin, .NET Core lub ASP.NET, dopasowując się w pełni do platformy użytkownika. Gwarantuje kompleksowe wsparcie podczas pisania kodu oraz jego analizy dla języków, które są wykorzystywane w procesie tworzenia aplikacji .NET, takich jak C#, SQL, JSON, SCSS, LESS, CSS, HTML, XML, XAML, TypeScript, JavaScript, ASP.NET Razor, F# oraz VB.NET.

Rider Jetbrains pozwala na wygodne i proste otwieranie, edytowanie, uruchamianie, debugowanie i budowanie większości rodzajów aplikacji .NET – webowych, desktopowych, bibliotek oraz usług (bez aplikacji UWP). Umożliwia także obsługę aplikacji opartych na Mono (m.in. Xamarin oraz Unity) oraz najnowszych aplikacji .NET Core. Oprogramowanie wykorzystuje interfejs użytkownika, a także wiele funkcji platformy IntelliJ, stojącej u podstaw wielu IDE od JetBrains. Jest wieloplatformowe i zawiera w sobie najważniejsze funkcje, takie jak m.in. obsługiwanie baz danych i systemów kontroli wersji. Ponadto Jetbrains Rider zawiera w sobie wiele opcji i cech, które są również częścią narzędzia ReSharper, w tym m.in. automatyczne propozycje naprawy kodu, inspekcje kodu, nawigację i wyszukiwanie w kodzie oraz wiele innych.

Oprogramowanie otwiera większość projektów z prawie zerowym opóźnieniem. Błyskawicznie odpowiada przez cały czas na działania użytkownika. Posiada wiele funkcji znacznie usprawniających pisanie kodu, m.in. automatyczne importowanie przestrzeni nazw, podświetlanie odpowiadających znaczników, uzupełnianie czy podporządkowanie kodu, wstawianie klamr, szablony kodu, tryb multiselekcji, szybki dostęp do refaktoryzacji, nawigacji, generowania kodu i akcji kontekstowych, a także hiperłącza do kontrolerów i akcji w ASP.NET czy też ikony wcięć do nawigacji dziedziczenia. Rider Jetbrains zawiera też debugger działający z aplikacjami Mono i .NET Core oraz z frameworkami .NET. Pozwala na zarządzenie punktami przerwań czy też tworzenie wielu konfiguracji debugowania. Daje także możliwość wykonywania i debugowania testów opartych na XUnit i NUnit w aplikacjach wykorzystujących frameworki .NET oraz Moni i .NET Core. Program za pomocą ikon wcięcia oznacza w edytorze klasy testowe, którymi można w pełni zarządzać, w tym np. grupować, rozdzielać w sesje indywidualne czy przeglądać dane wyjściowe.

Oprogramowanie Rider jest polecanym rozwiązaniem dla programistów potrzebujących narzędzia pomagającego w czytaniu, pisaniu i sprawnym poruszaniu się nawet po bardzo dużych projektach .NET. Wieloletnie dopracowywanie i tworzenie zestawu narzędzi sprawiło, że obecnie Rider Jetbrains jest jednym z najlepszych tego rodzaju narzędzi na rynku, cenionym i chętnie wybieranym przez profesjonalistów.

Oferujemy roczną licencję Jetbrains Rider dla klientów indywidualnych. Zapewniamy szybką wysyłkę pocztą elektroniczną, a także – w przypadku dodatkowego zapotrzebowania – wystawienie drukowanego certyfikatu legalności oprogramowania oraz licencję zgraną na nośnik CD. Jesteśmy bezpośrednim importerem oprogramowania Jetbrains, dzięki czemu możemy zagwarantować w pełni legalną licencję z uczciwego źródła oraz korzystne, konkurencyjne ceny produktów.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również