JetBrains PhpStorm -50% dla firm młodszych niż 5 lat

666,14  1 332,27 
cena netto: 541,57 
cena obniżona: promocja cenowa - JB50%
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Warunki promocji:

  • Firma należy do osób prywatnych,
  • Można potwierdzić, że istnieje przez mniej niż 5 lat,
  • Ma stronę, lub publiczne referencje dostępne w internecie,

Szczegółowe warunki - tutaj
 

Przedmiot transakcji: roczna subskrypcja na użytkowanie programu

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie

Inteligentne i wszechstronne środowisko programistyczne to niezbędne narzędzie do zwiększenia wydajności pracy. JetBrains PhpStorm wyróżnia się spośród innych, konkurencyjnych rozwiązań w branży deweloperskiej. Posiada edytor PHP o intuicyjnym interfejsie, wbudowane funkcje tego języka oraz technologie front-end. Dzięki temu stał się jednym z najpopularniejszych środowisk wykorzystywanych do kodowania.

Pomoc w głębokiej analizie kodu

JetBrains PhpStorm doskonale rozumie tworzony przez deweloperów kod. Wynika to ze wsparcia dla niemal wszystkich głównych frameworków: Symfony, WordPress, CakePHP, Magneto, Laravel i wielu innych. Na dodatek wykorzystuje najnowsze technologie służące początkowym i końcowym stadiom procesu, m.in.: HTML5, JavaScript, CoffeScript, TypeScript, CSS czy Sass. Ta wszechstronność pozwala na dogłębną analizę kodu – i to na bieżąco. Wszelkie zmiany można podejrzeć w przeglądarce natychmiast po ich wprowadzeniu. Służy do tego funkcja Live Edit.

Kolejną zaletą tego środowiska programistycznego jest połączenie obsługi PHP i baz danych SQL z funkcjami znanymi z WebStorm. Korzystanie z JetBrains PhpStorm oznacza możliwość sięgnięcia po rozwiązania znane z WebStorm bez konieczności jego zakupienia.

Oprócz tego PhpStorm IDE pomoże w:

1. Szybkim pisaniu kodu i nanoszeniu na niego poprawek. Inspekcje zawarte w środowisku cały czas analizują projekt i utrzymują go.

2. Nawigowaniu po kodzie. IDE „rozumie” co chce osiągnąć deweloper i w którym miejscu powinien się teraz znaleźć. Jest to możliwe dzięki wydajnym, inteligentnym funkcjom nawigacyjnym.

3. Bezpiecznym refaktoryzowaniu. Wszelkie zmiany (przesunięcia, usunięcia, wyodrębnienia, nazwy itd.) są teraz banalne. Ponadto można je bezpiecznie cofnąć w dowolnym momencie. Dotyczy to także refaktoryzacji specyficznych dla danego języka.

4. Debugowaniu i testowaniu. JetBrains PhpStorm wyróżnia się zerową konfiguracją Visual Debuggera. Działa także w połączeniu z Xdebug oraz Zend Debugger. Testy jednostkowe można wykonywać z PHPUnit, BDD czy Behat.

Produkt nieustannie rozwijany

JetBrains PhpStorm ciągle otrzymuje aktualizacje. Poszerzają one funkcjonalność środowiska programistycznego, upraszczają użytkowanie i wprowadzają szereg pomniejszych, ale znaczących dla komfortu pisania kodu zmian. Producent udziela także pełnego wsparcia dla swoich rozwiązań przez cały okres obowiązywania licencji.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również