Kaspersky Internet Security multi-device (PC, Mac & Mobile)

168,51 
cena netto: 137,00 
Wysyłka: Cena tego produktu może być nieaktualna lub produkt może być niedostępny. Prosimy o kontakt w sprawie jego wyceny - kliknij poniżej zapytaj o produkt.Ilość Cena netto
2 137,00  - rabat 0%
3-4 194,00  - rabat -42%
5-9 308,00  - rabat -125%
10-999999 608,00  - rabat -344%

Ochrona Premium

Kaspersky Internet Security zapewnia ochronę najwyższej klasy przed wirusami, trojanami, spamem, hakerami oraz innymi zagrożeniami płynącymi z Internetu. Aplikacja oferuje innowacyjne rozwiązanie hybrydowe, które łączy w sobie zalety ochrony w „chmurze” z zaawansowaną ochroną antywirusową w celu szybszej oraz skuteczniejszej reakcji na złożone oraz nieustannie zmieniające się zagrożenia. Program zapewnia znakomitą ochronę dla Ciebie i Twojego komputera, gdy pracujesz, płacisz, robisz zakupy lub grasz online.

 

Zalety

Ciesz się z bezpiecznych zakupów i płatności online

Kaspersky Internet Security 2012 poinformuje Cię o potencjalnych atakach phishingowych oraz stronach internetowych zawierających szkodliwą zawartość. Program chroni wszystkie niezbędne elementy Twojego życia cyfrowego, na przykład: konta online, loginy, hasła, szczegółowe informacje dotyczące kart kredytowych, gwarantując Ci bezpieczeństwo, gdy robisz zakupy oraz korzystasz z bankowości online.

Korzystaj ze skutecznej ochrony przed nieznanymi zagrożeniami

Program blokuje nieznane zagrożenia, zanim zdążą uszkodzić Twój komputer. W tym celu rozwiązanie automatycznie monitoruje i analizuje aplikacje i procesy działające w systemie oraz korzysta z technologii „chmury”, poszukując schematów zachowania charakterystycznego dla szkodliwego oprogramowania.

Bezpiecznie korzystaj z portali społecznościowych

Nasze oprogramowanie bezpieczeństwa nieustannie monitoruje ruch internetowy oraz chroni użytkowników przed przypadkowym uruchomieniem szkodliwego oprogramowania lub wejściem na strony phishingowe podczas korzystania z różnych portali społecznościowych. Program zabezpiecza także szczegółowe dane dotyczące Twojego konta, zdjęcia oraz inne poufne informacje.

Uzyskaj natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami

Program chroni Twój komputer przed najnowszymi zagrożeniami przy użyciu technologii „chmury”, która wykorzystuje dane pochodzące z Kaspersky Security Network [KSN]. Jest to globalna infrastruktura online, gromadząca informacje na temat nowych zagrożeń z milionów komputerów użytkowników na całym świecie.

Cofnij zmiany dokonane przez szkodliwe oprogramowanie

Możesz w bezpieczny sposób cofnąć zmiany, jakich dokonało szkodliwe oprogramowanie, bez ryzyka uszkodzenia Twojego komputera.

Korzystaj z rozwiązań hybrydowych

Miejsce, w którym korzystasz z komputera i Internetu jest bez znaczenia, ponieważ wszędzie możesz skorzystać z ochrony hybrydowej, która łączy w sobie najnowsze informacje na temat nowych zagrożeń pochodzące z „chmury” oraz funkcje zabezpieczające oferowane przez nasz produkt. Takie podejście zapewni Ci niezawodną ochronę, nawet gdy nie masz połączenia z Internetem.

Chroń swoją tożsamość cyfrową przed atakami phishingowymi

Dzięki ochronie przed phishingiem, Kaspersky Internet Security 2012 chroni przed działaniami cyberprzestępców mającymi na celu kradzież Twojej tożsamości cyfrowej. Produkt korzysta z bazy znanych stron phishingowych, proaktywnych technologii chroniących przed phishingiem oraz najnowszych informacji zaczerpniętych z „chmury”

Monitoruj sposób, w jaki Twoje dzieci korzystają z komputera

Ty decydujesz kiedy i jak często Twoje dzieci mogą korzystać z komputera i Internetu. Program umożliwia kontrolowanie i ograniczanie dostępu do gier, stron internetowych oraz aplikacji. Dodatkowo możesz dokonywać selekcji rozmówców, z którymi Twoje dziecko łączy się za pośrednictwem komunikatorów internetowych i portali społecznościowych, oraz kontrolować zawartość przesyłanych wiadomości.

Funkcje

 • Kaspersky URL Advisor
  Oznacza odsyłacze do stron internetowych odpowiednim kolorem w zależności od poziomu zagrożenia, dzięki czemu sam możesz zdecydować o otwarciu lub zablokowaniu danego zasobu internetowego Udoskonalono!
 • Kaspersky File Advisor
  Umożliwia sprawdzenie reputacji plików za pomocą jednego kliknięcia Nowość!
 • Kontrola systemu
  Monitoruje podejrzane czynności wykonywane przez aplikacje oraz umożliwia cofnięcie zmian, jakich dokonało szkodliwe oprogramowanie w systemie Udoskonalono!
 • Kontrola aplikacji
  Ogranicza dostęp programów do poufnych danych oraz zasobów systemowych w zależności od poziomu zagrożenia, jakie dany program stwarza Udoskonalono!
 • Tryb Bezpieczne uruchamianie
  Umożliwia otwieranie podejrzanych aplikacji i stron internetowych w specjalnym, wyizolowanym środowisku, które eliminuje potencjalne zagrożenie dla komputera.
 • Dwukierunkowa zapora sieciowa
  Chroni przed atakami sieciowymi
 • Technologia chroniąca przed phishingiem i spamem
  Zapewnia niezawodną ochronę danych osobowych oraz chroni przed spamem i oprogramowaniem typu adware
 • Kontrola rodzicielska
  Pozwala na blokowanie i ograniczenie dostępu do Internetu oraz aplikacji. Dzięki temu Twoje dziecko będzie bezpieczne zarówno online, jak i offline Udoskonalono!
 • Całkowicie zmieniony interfejs
  Pozwala na szybką i łatwą obsługę programu Kaspersky Internet Security 2012 Nowość!

 

Przedmiot transakcji: Licencja na 1 rok
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany emailem

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również