JetBrains ReSharper Ultimate - Commercial annual subscription (subskrypcja roczna, komercyjna)

2 125,03 
cena netto: 1 727,67 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Roczna licencja na użytkowanie programu
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania wpłaty
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / download - ReSharper

ReSharper Ultimate - zestaw wszystkich narzędzi .NET.

ReSharper Ultimate zawiera wszystkie narzędzia .Net firmy JetBrains jak również ReSharper C++. Licencja umożliwia pojedynczemu developerowi używanie ReSharper, ReSharper C++, dotCover, dotTrace i dotMemory.

Dlaczego ReSharper Ultimate?

Użyj obu języków .NET i C ++
Jeśli programista używa Visual Studio do kodowania zarówno w C # (lub VB.NET, TypeScript lub innego języka obsługiwanego przez ReSharper) oraz w C ++, to prawdopodobnie chciałby aby ReSharper pomógł mu w obu światach. Zakup ReSharper i ReSharper C ++  jest poprawną opcją, ale ReSharper Ultimate wychodzi cenowo mniej więcej taki samo jak zakup tych dwóch produktów, a dodatkowo uprawnia do korzystania z dotCover, dotTrace i dotMemory.


Profilowanie
ReSharper i dotCover są częścią codziennej pracy dewelopera .NET, ale profilowanie to inna bestia. Czasami programiści nie dbają zbytnio o wydajność wąskich gardeł i pamięci aż do końcowego etapu rozwoju projektu. Mając w ręku przyjazne narzędzia jest istotne aby rozwiązywać problemy z wydajnością i zużyciem pamięci w miarę ich powstawania. ReSharper Ultimate zawiera zarówno dotTrace i dotMemory i nawet jeśli nie są one używane na co dzień, to są pod ręką w nagłej potrzebie.

Darmowe aktualizacje przez rok
Tradycyjnie, narzędzia JetBrains .NET są dystrybuowane w różnych schematach licencyjnych, co może wprowadzać niepotrzebne zamieszanie gdy klient korzysta z więcej niż jednego narzędzia. Dla ułatwienia, ReSharper Ultimate zawiera abonament darmowych aktualizacji na 1 rok. Oznacza to, że nie trzeba monitorować daty ważności subskrypcji dla każdego narzędzia osobno. Można uaktualniać je wszystkie za darmo w ciągu roku od daty zakupu. Gdy pierwszy rok bezpłatnej subskrypcji wygasa, można za jednym razem odnowić wszystkie objęte nią produkty na kolejny rok.

 

Jak ReSharper pomaga użytkownikom pakietu Visual Studio:

Analizuje jakość rozwiązań

Analiza jakości kodu przeprowadzana w locie jest dostępna w językach C#, VB.NET, XAML, ASP.NET, ASP.NET MVC, JavaScript, TypeScript, CSS, HTML, and XML. Dowiesz się natychmiast, czy kod potrzebuje poprawek.

Eliminuje błędy i zapachy kodu

ReSharper nie tylko ostrzega, gdy znajdzie problem w kodzie, lecz również dostarcza setki szybkich poprawek, które pozwolą rozwiązać go automatycznie, w najlepszy możliwy sposób.

Dba o bezpieczeństwo zmian kodu podstawowego

Zautomatyzowane refaktoryzacje obejmujące całą solucję pomagają bezpiecznie zmieniać kod podstawowy. Czy chcesz zrewitalizować stary kod, czy uporządkować strukturę projektu, na ReSharperze możesz polegać.

Pozwala błyskawicznie przemierzać solucję

Możesz sprawnie nawigować i wyszukiwać na przestrzeni całej solucji. Skacz do dowolnego pliku, typu lub członka typu, oraz nawiguj od zadanego symbolu do jego wystąpień, podstawowych i pochodnych symboli czy implementacji.

Pomaga w edycji kodu

Moduły ReSharpera wspomagające tworzenie kodu to między innymi : rozszerzony IntelliSense, setki szybkich transformacji kodu, automatyczne importowanie przestrzeni nazw, uporządkowywanie kodu i wyświetlanie dokumentacji.

Pilnuje zgodności ze standardami programowania

Funkcjonalność stylu i formatowania kodu z precyzyjnymi, zależnymi od języka ustawieniami pomoże pozbyć się nieużywanego kodu i zdefiniować w zespole wspólny standard kodowania.

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również