JetBrains WebStorm - licencja dla firm

831,17 
cena netto: 675,75 
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Subskrypcja roczna
Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty (w dni robocze)
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download WebStorm

Jetbrains WebStorm jest zaawansowanym edytorem obsługującym JavaScript, CSS oraz HTML. Znakomicie rozpoznaje, z jakim rodzajem języka skryptowego ma do czynienia w obrębie jednego dokumentu. Użytkownicy najbardziej cenią go za łatwość walidacji kodu źródłowego oraz dostępność funkcji podpowiadania składni.

Narzędzie dostosowane do potrzeb

Poświęcając kilka chwil na naukę obsługi, można uzyskać dostęp do inteligentnego oraz bardzo pomocnego edytora. Podczas kodowania zyskuje się wsparcie w szybkim rozpoznaniu używanego języka i usprawnieniu całej pracy, dzięki pojawiającym się uzupełnieniom. Edytor doskonale sprawdzi się także przy mieszankach językowych.

Dodatkowo stanowi nieocenione wsparcie przy kodowaniu dla React, Meteor, Vue.js, PhoneGap, React Native, Angular czy też Cordova. Każdy użytkownik zyskuje także stabilny debugger oraz możliwość sprawdzenia swoich projektów na platformie.

Warto zaznaczyć, że istnieje opcja zastosowania tego narzędzia w wielu platformach, w tym w Windows, Mac OS oraz Linux. Funkcja zyskuje swoje zastosowanie szczególnie przy częstszych zmianach systemów operacyjnych.

Satysfakcja z wysokiej jakości

Użytkowanie WebStrom zapewnia, że jakiekolwiek błędy zostają wykryte jeszcze przed otwarciem przeglądarki. W dodatku intuicyjne wskazówki rozwiązują najczęstsze problemy w krótkim czasie.

Trzeba zaznaczyć, że jakość związana jest w tym przypadku nie tylko z praktycznym zastosowaniem edytora, ale także z poruszaniem się w jego obrębie. Jetbrains zapewnia wygodny i estetyczny interfejs, w którym obsługa jest w pełni intuicyjna. Do tego liczba funkcji jest bogata, pozwalając tym samym wykonać nawet bardzo zaawansowane konfiguracje.

Bezpieczeństwo plików

To narzędzie posiada ponadto rozbudowaną funkcję przechowywania historii dokonanych zmian. Staje się to możliwe dzięki wbudowanemu klientowi systemów m.in. GIT. Podgląd historii zmian staje się niezwykle prosty i co najważniejsze – przydatny w trakcie pracy.

Zastosowanie

Możliwość korzystania z wielu języków kodowania sprawia, że można nazwać ten produkt naprawdę uniwersalnym. Tym samym użytkownicy są w stanie wykonać nowoczesne oraz responsywne strony internetowe, ale też różnorodne aplikacje webowe. Specjaliści uznają, że to najlepsze narzędzie, umożliwiające stworzenie hybrydowej aplikacji.

Oferta stworzona dla firm

Możliwość skorzystania z rocznej licencji to doskonałe rozwiązanie dla firm. W razie potrzeby sprawdzenia edytora w praktyce, przydatne okaże się skorzystanie z okresu próbnego. 30-dniowa darmowa licencja ułatwi podjęcie decyzji i dostrzeżenie wszystkich korzyści, które można zyskać, używając produkt od Jetbrains WebStorm pomoże też w zoptymalizowaniu czasu pracy, podniesieniu wydajności pracowników oraz umożliwi skorzystanie z wielu zaawansowanych funkcji.

Zamów już dziś!

Po dokonaniu zakupu każdy klient otrzymuje roczną subskrypcję. Sposób dostawy odbywa się drogą elektroniczną. Przy czym czas oczekiwania w dni robocze wynosi maksymalnie 24 godziny, od chwili, gdy zostanie dokonana wpłata. Alternatywą jest zamówienie edytora WebStorm na nośniku CD.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również