[RAZEM TANIEJ] SketchUp Pro 2020 PL + V-Ray Next for SketchUp

7 824,62  7 903,66 
cena netto: 6 361,48 
cena obniżona: promocja cenowa - Razem taniej
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot Transakcji: Licencja bezterminowa na Sketchup Pro w danej wersji z rocznymi aktualizacjami do nowych wersji + licencja bezterminowa na V-Ray for Sketchup w danej wersji

Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane emailem. Aktywacja licencji wymaga dostępu do internetu. Uzywanie licencji do V-Ray wymaga dostępu do internetu.

Czas dostawy: Wysyłamy zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania wpłaty

W PAKIECIE TANIEJ - SketchUp Pro PL+ V-Ray for Sketchup komplet do projektowania wraz z renderingiem.

V-Ray dla SketchUp - silnik renderujący do Sketchup: szybsze renderowanie, lepsze oświetlenie oraz wizualizacja złożonych scen.

3D dla Każdego! Stworzony dla potrzeb koncepcyjnego etapu projektowania, Trimble SketchUp jest wydajnym, łatwym w użyciu oprogramowaniem do projektowania 3D. Program łączy solidny zbiór narzędzi z inteligentnym systemem rysowania, który zwiększa efektywność i ułatwia projektowanie 3D. Od prostych do skomplikowanych, koncepcyjnych do realistycznych, Trimble SketchUp umożliwia tworzenie i modyfikowanie projektów 3D szybko i z łatwością.

SketchUp Pro 2020 to najprostszy sposób na rysowanie w 3D.

 

Nowości w wersji 2020:

 • Duza zmiana organizacji modelu: Outliner. Aby zwiększyć wydajność modelu, nie trzeba już tworzyć warstw na warstwach. Użyj ikony oka, aby przełączać sie między głównymi sekcjami modelu, takimi jak główne pietra i meble.
 • Nowe uchwyty na obszarze obiektu. Kiedy złapiesz punkt w obiekcie, który jest zasłonięty i zaczniesz go przesuwać, to twój obiekt automatycznie przejdzie w stan przezroczysty, gdy coś w twoim modelu zakłóci poruszany obiekt.
 • Lepsza kontrola ukrytych obiektów. W rozwijanym menu oddzielono obiekty ukryte od ukrytej geometrii.
 • Aktualizacja słownika SketchUp. Obiekty są teraz biorowym terminem określającym: grupy, komponenty i komponenty dynamiczne. Ponadto warstwy są teraz nazywane "tagami".
 • Łatwiejsze dostosowanie widoku modelu. LayOut wie teraz znacznie więcej na temat modelu SketchUp i tego, co zostało zmodyfikowane. Oznacza to, że możesz bezpiecznie dostosować styl lub kat kamery bezpośrednio w LayOut bez przypadkowej utraty zmian !
 • Lepsza personalizacja rysunków. Jeśli masz jeden model SketchUp, który istnieje w kilku polach roboczych, możesz teraz połączyć tylko jedno z tych pól z innym modelem SketchUp. Teraz masz również możliwośc przełączania widoczności tagów bezpośrednio w dokumencie LayOut!

 


 

Nowości w wersji 2019:

 • Możliwość zmiany wyświetlanego rodzaju linii dla krawędzi znajdujących się na poszczególnych warstwach: ciągłe, przerywane, kropkowane...
 • Ulepszone wyświetlanie wyników pomiarów odległości
 • LayOut sprawdza, czy otwierany projekt nie jest już wczytany, aby uniknąć duplikatów
 • Ulepszony import i eksport plików .dwg z LayOut, zwłaszcza dla danych przeznaczonych dla SketchUp
 • Trimble Connect: ogromna przestrzeń w chmurze dla jeszcze lepszej (współ)pracy
 • SketchUp for Web: dodany został podgląd na żywo dla eksportu do .png, dzięki któremu można dokonywać poprawek nawet w najbardziej niesprzyjających technicznie momentach
 • SketchUp Viewer jest dostępny na zestawy VR!
 • Ułatwione korzystanie z 3D Warehouse

Nowości w wersji 2018:

Nazwane przekroje
Tak jak komponenty, płaszczyzny przekrojów posiadają nazwy i symbole, dzięki czemu łatwo je odnaleźć, uporządkować czy edytować. Dotarcie do przekrojów oraz zarządzanie nimi jest teraz bezproblemowe.

Skalowane rysowanie
Musisz dodać linie, których nie ma w Twoim modelu? Utwórz skalowany rysunek w LayOut i szkicuj po modelu 3D. Albo utwórz szczegółowy rysunek i skaluj go bezpośrednio w LayOut.

Wypełnione przekroje
Wypełnienie przekrojów to nowość w SketchUp. Z okna dialogowego styli, wybierz kolor dla wypełnień i dodawaj do szablonów.

Importer DWG
Importuj pliki DWG do LayOut, a znajdziesz tam ilustracje już zeskalowane do rozmiaru papieru. Teraz projekty SketchUp mogą współistnieć na równi z rysunkami tworzonymi w formacie CAD oraz korzystać ze wszystkich bibliotek z plikami DWG.

IFC Import/Export
BIM działa najlepiej, gdy informacje przemieszczają się swobodnie pomiędzy aplikacjami. Możesz polegać na IFC w SketchUp, który przetransferuje przypisane cechy i sprawnie utrwali je w projekcie.

 


 

Oto nowości w edycji 2017:

Graphics Pipeline 2.0
Oprogramowanie firmy Trimble otrzymało ulepszony i ujednolicony silnik renderowania modeli, pracujący jeszcze sprawniej i wydajniej niż dotychczas!

Widzisz (przez) to?
Efekt przeźroczystości renderuje się jeszcze szybciej i wygląda jeszcze lepiej! Ponadto wyświetlanie nakładających się na siebie warstw przeźroczystych wygląda jeszcze lepiej dokładniej ukazując głębię pola!

Jeszcze większa dokładność
Za pomocą narzędzia inteligentnego przyciągania oraz ulepszonego wyświetlania Hi-DPI masz jeszcze większą kontrolę nad przestrzenią roboczą!

Wprowadzamy... tabele
Teraz w widoku LayOut można w prosty sposób załączać elegancie tabele, które pobierają dane bezpośrednio z plików źródłowych (dzięki czemu ich aktualizacja to kilka kliknięć)!

Ułatw życie sobie i innym - eksportuj pliki do .DWG
Wielu ludzi korzysta z projektów tworzonych w programie SketchUp w innych programach CAD. Teraz będą mogli otrzymać pojedynczy, wzorowo poukładany plik!

(Wirtualna) rzeczywistość dostraja się do ciebie
Dostosuj kolory osi, nieba i ziemi, aby widzieć wszystko jak na dłoni!

Trwałe identyfikatory
Każdy obiekt w projekcie posiada swój własny identyfikator, dzięki czemu SketchUp jeszcze sprawniej aktualizuje widok LayOut!

Zarządzaj rozszerzeniami
Nowy moduł programu SketchUp pozwala na łatwe włączanie, wyłączanie i odinstalowywanie rozszerzeń programu!

 

Ponadto SketchUp Pro cechuje:
64-bitowe wersje dla Windows i Mac OS
Dopracowany kod narzędzia Face Finder, którego SketchUp używa do rysowania widoku. Oczekuj dużej poprawy wydajności w operacjach takich, jak fragmentacja (Explode), zwłaszcza na najbardziej skomplikowanych modelach.
- SketchUp zna teraz style, które pomagają modelom renderować się szybciej. Zauważysz "Szybkie Style" (Fast Styles) przypięte do okna styli - również te, które stworzysz osobiście.
- SketchUp zawiera oficjalne narzędzie obrotu prostokąta (Rotated Rectangle tool), dzięki któremu możesz teraz rysować precyzyjne prostokąty bez ograniczenia domyślnymi osiami.
- Z naszym nowym trzypunktowym narzędziem łuku przy rysowaniu zakrzywionych krawędzi już cztery różne metody są do Twojej dyspozycji.
- Podrasowaliśmy narzędzie etykiet (Label tool) w widoku LayOut. Możesz teraz wygodnie umieszczać i wyrównywać przepiękne, dwusegmentowe wskaźniki podpisów. Uczyniliśmy również tekst etykiet o wiele sprytniejszym - umieszczając etykietę możesz wybrać informację, którą chcesz z nią powiązać. - --Atrybuty komponentów, klasyfikacje BIM, pola powierzchni: do dzieła, opisuj, jak Ci się podoba.
Licencjonowanie SketchUp Pro jest teraz przyjaźniejsze. Każde pobranie SketchUp 2017 rozpoczyna się 30-dniowym okresem próbnym funkcji wersji Pro. Nawet lepiej, licencje 2017 Pro mogą być używane zarówno na komputerze Mac, jak i PC. Licencje korporacyjne i sieciowe? Je również uczyniliśmy o wiele prostszymi.
- Z importem z plików IFC SketchUp Pro 2017 jest do tej pory naszym najprzyjaźniejszym modelowaniu informacji wydaniem. Dopracowaliśmy Klasyfikator (Classifier), nasze narzędzie do wdrażania branżowych standardów typów, które pozostają z Twoim modelem podczas jego podróży pomiędzy narzędziami BIM.
- Dodaliśmy wiele funkcji nowego API języka Ruby by pomóc deweloperom rozszerzeń dla SketchUp tworzyć narzędzia, które zarządzają warstwami, klasyfikacjami, przekrojami i nie tylko.

 

 

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również