JetBrains ReSharper C++ - licencja dla osób indywidualnych

553,97  571,10 
cena netto: 450,38 
cena obniżona: promocja cenowa - JB3
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Subskrypcja roczna
Sposób dostawy: Dane licencyjne dostarczane elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty (w dni robocze)
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download ReSharper C++

Jetbrains Resharper C++ to bardzo popularny i chętnie używany plugin dla programistów C++ do Visual Studio. Pozwala na tworzenie lepszej jakości kodu w krótszym czasie. Dodatek ten zrewolucjonizował tworzenie aplikacji w C++, znacznie je przyspieszając, ułatwiając i uprzyjemniając. Skutecznie podnosi wydajność pracy i zapewnia liczne uproszczenia, które z pewnością doceni każdy programista .NET.

Resharper C++ dokonuje analizy jakości kodu w locie w C#, XML, HTML, XSS, JavaScript, ASP.NET MVC, ASP.NET, XAML oraz VB.NET. Jeżeli tworzony kod zawiera błędy, program na bieżąco informuje o tym użytkownika, a także pomaga w jego optymalizowaniu. Jetbrains Resharper C++ umożliwia błyskawiczną eliminację błędów kodu. Nie tylko na bieżąco analizuje i ostrzega, kiedy pojawi się problem w kodzie, ale również automatycznie go rozwiązuje i zapewnia natychmiastowe poprawki. Gwarantuje szybką korektę błędów. Jednym z dobrodziejstw, które płyną z funkcji automatycznej naprawy, jest możliwość wykorzystania pól, cech, właściwości, zmiennych, metod i klas jeszcze zanim zostaną one zadeklarowane. Gdy program wykryje symbol niezadeklarowany, od razu sugeruje jego automatyczną poprawę, tzn. utworzenie właściwego symbolu na podstawie jego użycia.

Jetbrains Resharper C++ pozwala na sprawną zmianę nawet starszych kodów czy projektów. To dobre rozwiązanie do bezpiecznych, zautomatyzowanych refraktoryzacji całych baz. Zawiera ponad 40 opcji refraktoringu i ponad 200 helperów. Program zawiera też funkcje formatowania i oczyszczania kodów, co pozwala w prosty sposób pozbyć się nieużywanych fragmentów, a także zapewnić pełną zgodność ze standardami kodowania. Charakteryzuje się przyjaznym systemem pomocy. Posiada wiele narzędzi, które wspomagają edytowanie kodu, m.in. rozszerzony IntelliSense, ponadto setki błyskawicznych transformacji oraz funkcje autoimportowania nazw, wyświetlania dokumentacji czy też przegrupowania kodu. To doskonałej jakości, sprawne narzędzie wspierające tworzenie aplikacji sieci web. Umożliwia intuicyjną nawigację i obsługę oraz przeszukiwanie.

Program świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku młodych programistów, dopiero stawiających pierwsze kroki w zawodzie, jak i dla osób doświadczonych, piszących kody niejako „z automatu” i niesprawdzających ich wiele razy.

Oferowana licencja Jetbrains Resharper C++ przeznaczona jest dla pojedynczych programistów. Jest w pełni oryginalna. Obejmuje subskrypcję na rok. W przypadku braku jej przedłużenia na kolejny okres, użytkownik nadal będzie mógł korzystać z wersji programu aktualnej na dzień zakupu. Otrzymuje więc dożywotnią licencję na obecną wersję ze wszystkimi bugfixami i z subskrypcją na aktualizację tej licencji. Producent przewiduje promocję w postaci znacznych rabatów dla userów przedłużających subskrypcję na kolejne lata.

Zapewniamy szybką dostawę elektroniczną. W zależności od zapotrzebowania klienta, możemy również wystawić certyfikat legalności lub też dostarczyć licencję na płycie CD (opcje płatne dodatkowo).

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również