JetBrains AppCode - Commercial annual subscription (licencja roczna)

1 043,46  1 064,75 
cena netto: 848,34 
cena obniżona: promocja cenowa - JB listopad 2023
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna) Przedmiot transakcji:  Roczna subskrypcja na użytkowanie programu
 Sposób dostawy:  Klucz licencyjny dostarczany elektronicznie
 Czas dostawy:  Zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania wpłaty
Dowiedz się więcej AppCode

Szybkie wprowadzanie w życie błyskotliwych pomysłów

Inteligentne środowisko deweloperskie AppCode firmy JetBrains:

Dzięki dogłębnemu zrozumieniu struktury kodu AppCode zajmie się rutynowymi zadaniami i pomoże zaoszczędzić uderzeń w klawisze.

Jetbrains AppCode to profesjonalne, kompleksowe IDE na systemy IOS/OS X, które zostało zbudowane na podstawie platformy IntelliJ. Umożliwia tworzenie różnorodnych aplikacji na urządzenia firmy Apple, takie jak iPad, iPhone czy Mac.

Narzędzie pozwala znacznie przyspieszyć pracę programisty, dzięki funkcji analizowania bieżącego kontekstu oraz uzupełniania i formatowania kodu. Umożliwia pełną personalizację motywów interfejsu użytkownika czy też skrótów klawiszowych. Intuicyjne, skuteczne funkcje nawigacji i wyszukiwania pozwalają na błyskawiczne przejście do dowolnego symbolu, funkcji czy klasy w kodzie. Jetbrains AppCode zapewnia statyczną analizę dla wszystkich obsługiwanych języków. Podświetla ewentualne błędy i prezentuje ostrzeżenia wraz z sugestią automatycznych poprawek. Dzięki temu kod staje się czysty i poprawny.

Jetbrains AppCode zawiera również wiele wbudowanych narzędzi, których zadaniem jest efektywne poprawienie pracy programisty. Oprogramowanie posiada zainstalowany debugger, który umożliwia zaprezentowanie wszystkich wartości bezpośrednio w edytorze, czego efekt stanowi jeszcze szybsze sprawdzanie wyrażeń. AppCode zapewnia również ujednolicony, wysokiej klasy interfejs użytkownika dla najpopularniejszych systemów kontroli wersji, w tym m.in. Git, TFS, Perforce, GitHub, Subversion oraz Mercurial. System pozwala także na automatyczne zapisywanie zmian we wbudowanej lokalnej historii, co jest szczególnie przydatną opcją np. w sytuacji, gdy użytkownik zapomni dodać swój projekt do kontroli wersji. Jetbrains AppCode posiada także wbudowane narzędzie do wykonywania testów, a także zainstalowaną obsługę frameworków Kiwi, Google Test, XCTest i OCUnit. Zawiera także wygodny interfejs do przeglądania wyników testów.

Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z Xcode 8.2.x, co pozwala na otworzenie danego projektu w Jetbrains AppCode i kontynuację pracy, bez obowiązku dodatkowych przygotowań. Może się również poszczycić wieloma wtyczkami, w tym również obsługą dodatkowych systemów kontroli wersji, rozszerzenia edytora (np. emulacja Vim) oraz integracją z różnego rodzaju narzędziami i frameworkami. Instalacja wybranych pluginów jest bardzo prosta i szybka.

System gwarantuje wygodną i łatwą obsługę wielu języków. Wspiera najnowsze dodatki do obiektowego C, języka C i C++, w tym także C++ 11, Boost oraz libc++, umożliwiając korzystanie m.in. z funkcji uzupełniania oraz generowania kodu, refaktoryzacji czy też kompleksowej nawigacji. Obsługuje również w pełni język Swift, w tym m.in. refaktoryzację, analizę składni, potężne debugowanie, podświetlanie i uzupełnianie wyrażeń Swift oraz wiele innych opcji. Dzięki temu oprogramowaniu możliwa jest też pełna obsługa XPath, CSS, HTML i JavaScript, włączając w to m.in. uzupełnianie kodu, podświetlanie składni, refaktoryzację, nawigację oraz analizę.

Oferujemy roczną komercyjną licencję w korzystnej, konkurencyjnej cenie. Zapewniamy szybką wysyłkę. W zależności od zapotrzebowania klienta, możliwe jest również zakupienie dodatkowo certyfikatu legalności i licencji na nośniku CD.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również